Jak możemy Ci pomóc?

Jak sprawdzić numer telefonu do kuriera DPD?

Przewoźnik DPD na swojej stronie udostępnia numery telefonów do kurierów odpowiedzialnych za odbiór lub doręczenie przesyłki. Jeżeli nadajesz przesyłkę lub czekasz na jej doręczenie, a podjazd jest realizowany na terenie Polski, możesz sprawdzić numer do kuriera realizującego usługę.

Poniżej znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci szybko sprawdzić numer telefonu do kuriera DPD w trzech możliwych sytuacjach. 

1. Nadanie przesyłki z opcją samodzielnego drukowania dokumentów 

Numer telefonu jest udostępniany w dniu planowanego podjazdu kuriera.

Numer do kuriera DPD można znaleźć na stronie: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel
W tym celu należy zaznaczyć w pierwszej kolejności [Numer zlecenia], a następnie w jednym z dostępnych pól wpisać numer zlecenia Twojej przesyłki. Znajdziesz go w swoim Panelu klienta, w zakładce [Zamówione], rozwijając szczegóły wybranej przesyłki. 
Aby wyświetlić numer kuriera, należy kliknąć szarą strzałkę i podać kod pocztowy nadawcy oraz przepisać kod z obrazka, a następnie wybrać [Pokaż].

Warunkiem dostępności numeru jest odznaczenie na stronie przewoźnika statusu: Zlecenie w realizacji. Szczegółową instrukcję znajdziesz na poniższym filmie:Numer przestaje być dostępny po zamknięciu zlecenia — po nieudanej próbie odbioru lub po nadaniu przesyłki.

2. Nadanie przesyłki z opcją bez drukowania dokumentów


Numer telefonu jest udostępniany w dniu planowanego podjazdu kuriera.

Numer do kuriera DPD można znaleźć na stronie: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel
W tym celu należy zaznaczyć w pierwszej kolejności [Numer paczki], a następnie w jednym z dostępnych pól wpisać numer przesyłki i kliknąć [Wyszukaj]. W celu sprawdzenia numeru telefonu kuriera DPD należy kliknąć szarą strzałkę i uzupełnić jedno z pól, które się pojawi np. kod pocztowy Nadawcy i kliknąć [Pokaż]. 

Warunkiem dostępności numeru jest odznaczenie na stronie przewoźnika statusu: Zlecenie przekazane do realizacji. Szczegółową instrukcję znajdziesz na poniższym filmie:Numer przestaje być dostępny po zamknięciu zlecenia — po nieudanej próbie odbioru lub po nadaniu przesyłki.

3. Doręczenie przesyłki 

Numer telefonu jest udostępniany w dniu planowanego doręczenia przesyłki.

Numer do kuriera doręczającego widoczny jest na stronie: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel
Aby go sprawdzić, wystarczy zaznaczyć w pierwszej kolejności [Numer paczki], a następnie w jednym z dostępnych pól wpisać numer przesyłki i kliknąć [Wyszukaj]. Wówczas przy komunikacie [Sprawdź telefon do kuriera] należy kliknąć szarą strzałkę i uzupełnić jedno z pól, które się pojawi np. kod pocztowy Nadawcy lub Odbiorcy i kliknąć [Pokaż].

Warunkiem dostępności numeru jest status: Wydanie przesyłki do doręczenia. Szczegółową instrukcję znajdziesz na poniższym filmie:Numer przestaje być dostępny po doręczeniu przesyłki lub po nieudanej próbie doręczenia.
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem