Nadawaj przesyłki międzynarodowe szybko i wygodnie

aż do 41 krajów, już od 36,89 złotych

Wymiary
cm
x
cm
x
cm
kg

Dlaczego warto nadać paczkę międzynarodową na Furgonetka.pl?

  • Średni czas doręczenia paczki międzynarodowej, która została nadana na Furgonetka.pl, wynosi 3 dni. To krócej, niż niektóre krajowe usługi pocztowe!

  • Już ponad 100 tysięcy klientów nadaje z nami przesyłki międzynarodowe. Miesięcznie wysyłamy za granicę ponad 40 tysięcy paczek!

  • Blisko 20 tysięcy firm korzysta u nas z międzynarodowych usług kurierskich, z czego 3 tysiące to sklepy internetowe. Klienci biznesowi nam ufają, bo wiedzą, że z nami ich paczki zawsze dotrą bezpiecznie i na czas.

  • Stawiamy na prostotę, nie na zbędne formalności. Czy wiesz, że aby przejść u nas przez cały proces nadania paczki, wystarczą 22 kliknięcia? Podczas gdy u naszej konkurencji potrzeba ich nawet 44!

Nadajesz paczki za granicę regularnie? Otrzymaj specjalną ofertę

Jeśli nadajesz powyżej 5 paczek miesięcznie, zostaw nam do siebie kontakt. Oddzwonimy, aby przedstawić Ci indywidualną ofertę.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Furgonetka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@furgonetka.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust. 1 Prawa Telekomunikacyjnego w celach marketingowych, zgodnie z zakresem udzielonej zgody oraz art. 6 ust. 1 pkt f RODO celem prowadzenia korespondencji oraz odpowiedzi na Państwa zapytanie. Dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny przewidziany dla danej korespondencji, nie dłużej niż 3 lata od jej zakończenia, a w przypadku celów marketingowych – najpóźniej do momentu cofnięcia przez Państwa zgody. Dane mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Furgonetki oraz organom uprawnionym do ich otrzymania. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych. Mają Państwo prawo cofnięcia zgody w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji w Polityce Prywatności. rozwiń treść

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem