Cennik - wysyłaj więcej, płać mniej

Nadaj przesyłkę

Usługa krajowa

Usługa obejmuje wydruk załączonego do zamówienia pliku PDF, spakowanie dokumentu w kopertę oraz dostarczenie do skrzynki pocztowej Adresata w formie listu zwykłego.
  1. Wymiary koperty
   Cena netto (za pierwszą stronę)
   Cena brutto
 1. List zwykły Koperta DL (1)

  1. 22,9 x 11,4 cm
   4,79 zł
   5,89 zł
 2. List zwykły Koperta C5 (2)

  1. 22,9 x 16,2 cm
   4,89 zł
   6,01 zł
 3. List zwykły Koperta C4 (3)

  1. 22,9 x 32,4 cm
   4,99 zł
   6,14 zł

Usługi dodatkowe

 1. Nazwa usługi

  Cena netto
  Cena brutto
 2. Dodatkowa strona w przesyłce (4)

  0,20 zł
  0,25 zł
 3. Wydruk w kolorze (5)

  0,35 zł
  0,43 zł

Usługi niestandardowe

 1. Nazwa usługi

  Cena netto
  Cena brutto
 2. Spedycyjne powiadomienie SMS

  0,10 zł
  0,12 zł
 3. Nadanie lub próba nadania przesyłki z towarem zabronionym (6)

  2 000,00 zł
  2 460,00 zł
 4. Opłata za wpłatę środków (PayPal)

  1,22 zł + 1,88% od wpłacanej kwoty
  1,50 zł + 2,3124% od wpłacanej kwoty
 5. Wysłanie monitu windykacyjnego (koszt listu poleconego priorytetowego)

  8,40 zł
  8,40 zł
 6. Wysłanie faktury w wersji papierowej (koszt listu poleconego priorytetowego)

  8,40 zł
  8,40 zł
 7. Opłata za ponowny przelew

  2,00 zł
  2,46 zł
 8. Opłata za przelew weryfikacyjny

  5,00 zł
  6,15 zł
 9. Opłata za wypłatę środków z konta Standard

  10,00 zł
  12,30 zł

Chcesz nadawać regularnie paczki?

Nawiąż z nami stałą współpracę i oszczędzaj jeszcze więcej. Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy z jak najlepszą ofertą dla Twojego biznesu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Furgonetka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@furgonetka.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust. 1 Prawa Telekomunikacyjnego w celach marketingowych, zgodnie z zakresem udzielonej zgody oraz art. 6 ust. 1 pkt f RODO celem prowadzenia korespondencji oraz odpowiedzi na Państwa zapytanie. Dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny przewidziany dla danej korespondencji, nie dłużej niż 3 lata od jej zakończenia, a w przypadku celów marketingowych – najpóźniej do momentu cofnięcia przez Państwa zgody. Dane mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Furgonetki oraz organom uprawnionym do ich otrzymania. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych. Mają Państwo prawo cofnięcia zgody w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji w Polityce Prywatności. rozwiń treść

Załóż konto na Furgonetka.pl
 • (1)Cena obejmuje czarno-biały wydruk pierwszej strony na kartce A4, spakowanie w kopertę DL i doręczenie do skrzynki pocztowej Adresata. Koperta DL mieści do 2 kartek, złożonych na 3 części.
 • (2)Cena obejmuje czarno-biały wydruk pierwszej strony na kartce A4, spakowanie w kopertę C5 i doręczenie do skrzynki pocztowej Adresata. Koperta C5 mieści od 3 do 5 kartek, złożonych na 2 części.
 • (3)Cena obejmuje czarno-biały wydruk pierwszej strony na kartce A4, spakowanie w kopertę C4 i doręczenie do skrzynki pocztowej Adresata. Koperta C4 mieści od 6 do 10 kartek, które nie są składane.
 • (4)Opłata jest naliczana za drugą i każdą kolejną stronę w przesyłce. Dokumenty drukowane są jednostronnie.
 • (5)Jeśli w zamówieniu zaznaczono opcję wydruku w kolorze, niniejsza opłata zostanie doliczona do każdej strony niezależnie od tego, czy jej zawartość jest czarno-biała czy kolorowa.
 • (6)Listy zawierające niezamówione informacje handlowe, treści o charakterze bezprawnym, wulgarnym, obraźliwym, pornograficznym lub w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego bądź prawa autorskie.

Historia zmian opłat w cenniku:


Niskie ceny to nie wszystko. Dodatkowo oferujemy:

 • Konto prepaid oraz pełną kontrolę nad wydatkami.
 • Jedną fakturę zbiorczą na koniec miesiąca.
 • Szybkie zwroty pobrań w kolejnym dniu roboczym po doręczeniu przesyłki.
 • Opłatę paliwową i drogową wliczoną w cenę.
 • Cennik biznesowy już od 40 paczek miesięcznie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

POSTIVO

Polska firma, która od 2011 roku nieprzerwanie świadczy usługi Poczty Hybrydowej. Dysponuje profesjonalną bazą sprzętową do wydruku, kopertowania oraz adresowania korespondencji. Stale unowocześnia swoje zasoby sprzętowe, co pozwala zapewniać klientom najlepszą jakość wydruku. W ciągu 10 lat działalności Postivo kilkudziesięciokrotnie zwiększyło przepustowość usług, dzięki czemu są w stanie zrealizować zarówno małe jak i duże, niestandardowe zlecenia związane z przygotowaniem i wysyłką korespondencji

Wydruki realizowane są na maszynach takich producentów jak Konica Minolta, RISO, Memjet, Vortex oraz Kyocera. Falcowanie i kopertowanie odbywa się automatycznie przy użyciu nowoczesnych i wydajnych urządzeń kopertujących Pitney Bowes oraz Martin Yale do kopert o formatach: DL, C5, C4. Do innych bądź niestandardowych formatów kopert konfekcjonowanie odbywa się manualnie.

Wszystkie powierzone dokumenty oraz adresy odbiorców przesyłek traktowane są jako poufne.

Usługi

Drukowanie:

faktury, oferty i inne dokumenty firmowe, ulotki, kupony i zaproszenia, broszury i katalogi, wizytówki i naklejki, inne materiały zlecone przez Klientów.

Kopertowanie:

pisma personalizowane i niepersonalizowane, ulotki złożone i nie złożone, koperty zwrotne, biuletyny, broszury i foldery.

Wysyłka:

przesyłki realizowane są najtańszym operatorem obsługującym dany adres, różnymi typami listów (zwykłe, polecone, priorytetowe), obsługa zwrotów niedoręczalnych przesyłek.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem