Polityka prywatności

  1. Grupa Furgonetka Sp. z o.o., jako właściciel serwisu Furgonetka.pl, jako priorytet stawia sobie dobro i satysfakcję klienta. Podejmujemy wszelkie starania zmierzające do zminimalizowania ilości wysyłanej korespondencji oraz zapewnienia należytej ochrony udostępnionym przez Użytkowników danym osobowym. Zależy nam na tym, aby nasz serwis był wygodny i przyjazny Użytkownikowi.
  2. Zgodnie z obowiązującą w Polsce Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych mają Państwo prawo do poprawiania swoich danych osobowych (za pomocą formularza zmiany danych, dostępnego w serwisie po zalogowaniu) oraz do żądania usunięcia swoich danych (zasady usuwania danych zostały opisane w Regulaminie).
  3. Państwa dane będą przekazywane w przypadku konieczności wynikających z świadczonych przez serwis Furgonetka.pl usług, a także w przypadkach wymaganych przez regulamin/politykę prywatności firm kurierskich, które to Państwo akceptują przy składaniu zamówienia; oraz w szczególnych wypadkach upoważnionym do tego podmiotom na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  4. Państwa adres e-mail będzie przekazywany serwisowi Opineo.pl, w celu wypełnienia ankiety o dokonanym zamówieniu. Zgodę wyraża się dobrowolnie poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola przy rejestracji. Można ją w późniejszym czasie edytować w panelu klienta.
  5. Furgonetka.pl stosuje pliki "cookies", które zbierają informacje w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb Użytkowników oraz służą do tworzenia statystyk. Wyłączenie w opcjach przeglądarki zgody na zapisywanie plików "cookies" może wpłynąć na wyświetlanie strony i powodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.
  6. Administratorem danych osobowych jest Grupa Furgonetka Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu sprzedaży usług podmiotów współpracujących z Grupa Furgonetka Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania.