Jak możemy Ci pomóc?

Jak mogę edytować przesyłkę po zamówieniu? Jak poprawić błąd?

Niestety nie ma możliwości edytowania zlecenia, jeżeli przesyłka znajduje się już w zakładce Zamówione. Na tym etapie wygenerowany został indywidualny numer przesyłki i etykieta z unikalnym kodem kreskowym, na której zakodowane są dane i usługi z Twojego zamówienia.

To z etykiety przyklejonej na przesyłkę przewoźnik sczytuje informacje niezbędne do właściwej realizacji usługi, a ewentualne zmiany dokonane po jej udostępnieniu siłą rzeczy nie byłyby na niej umieszczone. 

W przypadku, gdy musisz poprawić jakiekolwiek dane w przesyłce, anuluj zamówienie i wprowadź nowe, dzięki czemu otrzymasz ponownie nową etykietę, na której tym razem będą poprawne dane. Dokładną instrukcję anulowania znajdziesz w artykule Jak anulować przesyłkę? Wpłacone środki wrócą na wirtualne saldo w serwisie i będą do Twojej dyspozycji. 

UWAGA: Po anulowaniu, etykieta traci ważność, dlatego najlepiej ją zniszcz, aby przypadkiem jej nie wykorzystać. Jeżeli nie jesteś nadawcą przesyłki, koniecznie skontaktuj się z nim i upewnij, czy przykleił on na opakowanie właściwą etykietę z nowym numerem paczki. Przekazanie do transportu przesyłki na anulowanej etykiecie (liście przewozowym) może być później przyczyną różnych problemów.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem