Jak możemy Ci pomóc?

Szukanie wg kategorii

Co to jest usługa UPS Access Point i jak z niej skorzystać?

Access Point to usługa, w której przynajmniej jedna strona transportu to punkt. Przesyłka może zostać nadana w punkcie i doręczona do punktu, odebrana od nadawcy i doręczona do punktu lub nadana w punkcie i doręczona pod drzwi odbiorcy.

 

Jak nadać paczkę w punkcie UPS Access Point w serwisie Furgonetka.pl?

1. Załóż bezpłatne konto w serwisie.

2. Zaloguj się do konta i na stronie głównej lub w Panelu Klienta kliknij przycisk “Dodaj przesyłkę”.

3. Uzupełnij dane nadawcy i odbiorcy oraz szczegóły paczki. W sposobie nadania lub doręczenia przesyłki wybierz opcję "Dostarczę przesyłkę do punktu" lub "Odbiorca odbierze przesyłkę z punktu" (możesz również zaznaczyć obie opcje jednocześnie).

UPS Access Point oferuje wariant P2P czyli point to point, gdzie nadawca zanosi przesyłkę do punktu a odbiorca odbiera ją samodzielnie ze wskazanego punktu. Dostępna jest również opcja P2D czyli point to door, w którym nadawca zanosi przesyłkę do punktu a kurier doręcza ją pod adres odbiorcy, jak i D2P czyli door to point, gdzie kurier przyjeżdża po przesyłkę do nadawcy a odbiorca odbiera ją samodzielnie ze wskazanego punktu.

4. Wybierz firmę "UPS Access Point" i kliknij przycisk “Zapisz do wysłania”.

5. Na kolejnej stronie (zakładka „Do wysłania”) zaznacz przesyłki, które chcesz w danej chwili zamówić oraz kliknij “Zapłać i Zamów”.

6. Jeśli nie masz wystarczających środków na koncie prepaid, zostaniesz przekierowany do systemu DotPay, przez który możesz dokonać przedpłaty za zamówienie. Jeśli posiadasz środki na saldzie w serwisie, zostaną one pobrane automatycznie.

7. Po zaksięgowaniu dokonanej wpłaty lub pobraniu środków dostępnych na saldzie, zamówienie zostanie zarejestrowane, a na naszej stronie zostanie wyświetlone potwierdzenie rejestracji przesyłki wraz z dostępem do dokumentów przewozowych.

Wybierz dogodny punkt nadania, następnie wydrukuj protokół przekazania towaru i etykietę z adresem Odbiorcy – naklej ją na przesyłkę, przygotuj paczkę i zanieś do wskazanego przez siebie punktu.

 

Ile kosztuje usługa UPS Access Point?

Jeśli chcesz szybko i niewielkim kosztem nadać przesyłkę, skorzystaj z opcji UPS Access Point. Wybierz dogodny dla siebie punkt nadania, znajdujący się w drodze do Twojej pracy czy uczelni, a zaoszczędzisz ponad 40% w porównaniu z tradycyjnym kurierem UPS. W serwisie Furgonetka.pl ceny usługi UPS Access Point zaczynają się już od 9,99 zł brutto. Pełną ofertę z cennikiem znajdziesz naszej stronie : https://furgonetka.pl/cennik/ups.

 

UPS Access Point - na co zwrócić uwagę?

1. Jak anulować etykietę z UPS Access Point?

Etykietę można anulować z poziomu Panelu Klienta klikając ikonę przekreślonego kółka.

 

2. W ciągu ilu dni mogę dostarczyć paczkę do punktu UPS Access Point?

Etykieta UPS nie ma terminu ważności, zatem paczkę można nadać w dowolnym terminie.

 

3. W ciągu ilu dni mogę odebrać przesyłkę?

Masz 10 dni kalendarzowych na odbiór paczki, licząc od dnia przekazania przesyłki do punktu UPS Access Point. Jeśli paczka nie zostanie odebrana w podanym terminie, zostanie zwrócona do nadawcy.

 

4. Jak zostanę poinformowany o dostarczeniu przesyłki?

Jeśli w zakładce “Powiadomienia” w ustawieniach konta zaznaczyłeś opcję powiadomienia o doręczeniu, zostaniesz poinformowany o statusie przesyłki e-mailem.

 

5. Czy mogę wybrać zapasowy punkt?

W usłudze UPS Access Point nie ma możliwości wskazania zapasowego punktu UPS Access Point do którego może nastąpić doręczenie.

 

Zamów usługę UPS Access Point już dziś na https://furgonetka.pl/ i przekonaj się, jakie to proste.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Napisz do nas

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć.

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar
o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Poznaj nasz zespół Obsługi Klienta

Monika
Michał
Anna
Ewelina
Monika
Marzena
Oskar
Sylwia
Mateusz
Aleksandra
Aneta
Magdalena
Robert
Małgorzata
Daria
Marcin
Kamila
Ewelina
Dawid
Marta
Ireneusz
Rafał
Agnieszka
Sylwia
Paulina
Karolina
Natalia
Magdalena
Kamil
Artur
Agata
Julita
Patrycja
Łukasz
Norbert
Aleksandra
Ewa
Łukasz
Anna
Sylwia
Aleksandra
Martyna
Grzegorz
Joanna
Angelika
Magdalena
Arkadiusz
Wiktoria
Martyna
Paulina
Paulina
Paulina
Natalia
Kinga
Agnieszka

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem