Jak możemy Ci pomóc?

Co to jest usługa UPS Access Point i jak z niej skorzystać?

Access Point to usługa, w której przynajmniej jedna strona transportu to punkt. Przesyłka może zostać nadana w punkcie i doręczona do punktu, odebrana od nadawcy i doręczona do punktu lub nadana w punkcie i doręczona pod drzwi odbiorcy.

 

Jak nadać paczkę w punkcie UPS Access Point w serwisie Furgonetka.pl?

1. Załóż bezpłatne konto w serwisie.

2. Zaloguj się do konta i na stronie głównej lub w Panelu Klienta kliknij przycisk “Dodaj przesyłkę”.

3. Uzupełnij dane nadawcy i odbiorcy oraz szczegóły paczki. W sposobie nadania lub doręczenia przesyłki wybierz opcję "Dostarczę przesyłkę do punktu" lub "Odbiorca odbierze przesyłkę z punktu" (możesz również zaznaczyć obie opcje jednocześnie).

UPS Access Point oferuje wariant P2P czyli point to point, gdzie nadawca zanosi przesyłkę do punktu a odbiorca odbiera ją samodzielnie ze wskazanego punktu. Dostępna jest również opcja P2D czyli point to door, w którym nadawca zanosi przesyłkę do punktu a kurier doręcza ją pod adres odbiorcy, jak i D2P czyli door to point, gdzie kurier przyjeżdża po przesyłkę do nadawcy a odbiorca odbiera ją samodzielnie ze wskazanego punktu.

4. Wybierz firmę "UPS Access Point" i kliknij przycisk “Zapisz do wysłania”.

5. Na kolejnej stronie (zakładka „Do wysłania”) zaznacz przesyłki, które chcesz w danej chwili zamówić oraz kliknij “Zapłać i Zamów”.

6. Jeśli nie masz wystarczających środków na saldzie, zostaniesz przekierowany do systemu pośrednika płatności, przez który możesz dokonać przedpłaty za zamówienie. Jeśli posiadasz środki na saldzie w serwisie, zostaną one pobrane automatycznie.

7. Po zaksięgowaniu dokonanej wpłaty lub pobraniu środków dostępnych na saldzie, zamówienie zostanie zarejestrowane, a na naszej stronie zostanie wyświetlone potwierdzenie rejestracji przesyłki wraz z dostępem do dokumentów przewozowych.

Wybierz dogodny punkt nadania, następnie wydrukuj protokół przekazania towaru i etykietę z adresem Odbiorcy – naklej ją na przesyłkę, przygotuj paczkę i zanieś do wskazanego przez siebie punktu.

 

Ile kosztuje usługa UPS Access Point?

Jeśli chcesz szybko i niewielkim kosztem nadać przesyłkę, skorzystaj z opcji UPS Access Point. Wybierz dogodny dla siebie punkt nadania, znajdujący się w drodze do Twojej pracy czy uczelni, a zaoszczędzisz ponad 40% w porównaniu z tradycyjnym kurierem UPS. W serwisie Furgonetka.pl ceny usługi UPS Access Point zaczynają się już od 9,99 zł brutto. Pełną ofertę z cennikiem znajdziesz naszej stronie : https://furgonetka.pl/cennik/ups.

 

UPS Access Point - na co zwrócić uwagę?

1. Jak anulować etykietę z UPS Access Point?

Etykietę można anulować z poziomu Panelu Klienta klikając ikonę przekreślonego kółka.

 

2. W ciągu ilu dni mogę dostarczyć paczkę do punktu UPS Access Point?

Etykieta UPS nie ma terminu ważności, zatem paczkę można nadać w dowolnym terminie.

 

3. W ciągu ilu dni mogę odebrać przesyłkę?

Masz 10 dni kalendarzowych na odbiór paczki, licząc od dnia przekazania przesyłki do punktu UPS Access Point. Jeśli paczka nie zostanie odebrana w podanym terminie, zostanie zwrócona do nadawcy.

 

4. Jak zostanę poinformowany o dostarczeniu przesyłki?

Jeśli w zakładce “Powiadomienia” w ustawieniach konta zaznaczyłeś opcję powiadomienia o doręczeniu, zostaniesz poinformowany o statusie przesyłki e-mailem.

 

5. Czy mogę wybrać zapasowy punkt?

W usłudze UPS Access Point nie ma możliwości wskazania zapasowego punktu UPS Access Point do którego może nastąpić doręczenie.

 

Zamów usługę UPS Access Point już dziś na https://furgonetka.pl/ i przekonaj się, jakie to proste.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem