Jak możemy Ci pomóc?

Jak wysłać kurierem wózek dziecięcy?

Sprzedaż wózka dziecięcego przez internet albo zakup nowego, kiedy sklep nie gwarantuje dostawy, zdarza się bardzo często. Czasami też oddajemy wózek komuś z rodziny albo znajomemu, ale ta osoba mieszka daleko i nie można dostarczyć wózka osobiście. W tych i podobnych sytuacjach transport wózka dziecięcego można wykonać kurierem i będzie to najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę kształt i rozmiary wózka.

Przygotowanie wózka dziecięcego do wysyłki

Wózek przed spakowaniem należy dokładnie umyć – usunąć piasek i błoto oraz wysuszyć. Następnie należy zdjąć lub odkręcić delikatne elementy, które mogłyby się uszkodzić oraz złożyć wózek, by zajął jak najmniej miejsca. Odkręcone lub wyjęte części pakujemy w osobny kartonik albo folię i dokładnie zaklejamy. Złożony wózek należy spakować do kartonu o regularnym kształcie albo owinąć stretchem.

Jeśli wybierasz opakowanie kartonowe, zwróć uwagę, czy karton jest w dobrym stanie – nie może być dziurawy ani przemoczony. Wolne przestrzenie w kartonie wypełnij folią, gazetami, gąbką albo wypełniaczem ze styropianu, a później dokładnie zaklej karton. Postaraj się w miarę możliwości wybrać pudełko o jak najbardziej regularnym kształcie, bo dzięki temu unikniesz dopłaty za przesyłkę niestandardową.

Jeżeli nie dysponujesz odpowiednim kartonem, owiń wózek tekturą a później kilka albo nawet kilkanaście razy folią stretch. Sama folia nie wystarczy, bo jest zbyt miękka i to nie ochroni delikatnych części wózka. Musisz się jednak liczyć z tym, że przy pakowaniu w folię cena wysyłki wózka dziecięcego kurierem może być wyższa, niż w przypadku opakowania z tektury, bo folia może łatwiej ulec uszkodzeniu w czasie sortowania lub przewozu.

Ile kosztuje wysłanie wózka dziecięcego kurierem?

Koszt przesyłki kurierskiej wózka dla dzieci może być różny, w zależności od wybranego kuriera oraz wagi i wymiarów wózka.

Jeśli zastanawiasz się jak tanio wysłać wózek dziecięcy kurierem, to sprawdź koszt wysyłki za pośrednictwem brokera kurierskiego www.furgonetka.pl. Na stronie serwisu Furgonetka.pl znajdziesz dokładne cenniki wysyłek w różnych firmach kurierskich. Zapoznaj się z nimi, a później wyślij wózek dziecięcy kurierem i o nic się nie martw.

 
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem