Jak możemy Ci pomóc?

Faktury i dokumenty finansowe / Dlaczego nie otrzymałem faktury pomimo złożenia zamówienia?

Jeśli nie otrzymałeś faktury, przed skontaktowaniem się z nami, upewnij się:

 

1. CZY UPŁYNĄŁ TERMIN NA JEJ WYSTAWIENIE 

Nie wystawiamy faktur po każdym zamówieniu. Dopiero po zakończeniu miesiąca otrzymasz fakturę zbiorczą na łączną kwotę wszystkich transakcji wykonanych w danym okresie rozliczeniowym. Poczekaj zatem cierpliwie na fakturę, która zostanie wygenerowana w ciągu 5 dni roboczych po zakończeniu miesiąca. W tym czasie udostępnimy Ci ją do pobrania w Panelu klienta w sekcji Faktury i dokumenty finansowe oraz dodatkowo prześlemy na adres e-mail, którym logujesz się do serwisu. 

 

 

 

2. CZY DOKONYWAŁEŚ JAKICHKOLWIEK WPŁAT W DANYM MIESIĄCU 

Z uwagi na to, że Furgonetka.pl nie jest wykonawcą usługi transportowej, nie wystawia faktur za konkretne przesyłki, tylko za wpłaty, których dokonujesz na wirtualne saldo w serwisie. Jeśli nie otrzymałeś faktury za dany miesiąc, sprawdź, czy dokonywałeś w nim w ogóle jakichkolwiek wpłat. Historię swoich wpłat możesz zweryfikować po zalogowaniu do Panelu klienta w sekcji Saldo.

 

Być może zamawiałeś przesyłki w ramach środków pochodzących z nadpłaty z poprzedniego miesiąca. W takim przypadku nie otrzymasz dokumentu, bo środki te były rozliczone we wcześniejszej fakturze. Brak wpłat w danym miesiącu (pomimo zamówionych przesyłek) oznacza brak faktury za ten miesiąc.

Jeśli na saldzie nie miałeś żadnych wpłat w danym miesiącu, w sekcji Faktury i dokumenty finansowe znajdziesz informację o tym, że faktura nie będzie wystawiona. 

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem