Jak możemy Ci pomóc?

Szukanie wg kategorii

Faktury i dokumenty finansowe / W jaki sposób zmienić dane do faktury na swoim koncie?

Dane do faktury mogą być modyfikowane wyłącznie w zakresie tego samego rodzaju konta. Po wprowadzeniu zmian przyszłą fakturę za usługi otrzymasz z nowymi danymi nabywcy.
 

  • W PRZYPADKU KONT PRYWATNYCH

Samodzielna zmiana wcześniej zadeklarowanych danych do faktur jest niemożliwa. Modyfikacja może być wykonana tylko przez administratora serwisu Furgonetka.pl. Aby złożyć dyspozycję aktualizacji Twoich danych, zaloguj się do konta i wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy, w treści podając powód zmiany i nowe dane.
 

  • W PRZYPADKU KONT FIRMOWYCH

Użyj opcji Odśwież dane, dzięki której system automatycznie zaktualizuje dane na takie, które aktualnie znajdują się w bazie Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) dla Twojego numeru NIP. 


UWAGA: Rodzaj konta, który wybrałeś rejestrując się w serwisie, ma bezpośredni wpływ na faktury za usługi.

Nie ma możliwości otrzymywania na koncie prywatnym faktur na firmę.


Nie ma również możliwości otrzymywania faktur na osobę prywatną na koncie firmowym. 


Zmiana danych właściciela konta na inny podmiot nie jest możliwa. W związku z tym, jeżeli na fakturach ma widnieć inny nabywca (inna osoba lub firma), powinieneś utworzyć nowe, odrębne konto i to na nim rejestrować przyszłe zamówienia.

 

Przykład:
Masz konto prywatne, ale chcesz otrzymywać faktury na firmę ⇒ Utwórz zatem drugie konto, jako rodzaj zaznacz Firmowe i podaj NIP firmy. Zamówienia, za które będziesz potrzebował faktury na firmę, składaj na koncie firmowym, a pozostałe na koncie prywatnym.
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Napisz do nas

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć.

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar
o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem