Jak możemy Ci pomóc?

Szukanie wg kategorii

Opcje zaawansowane / Umowy własne

Opcja pozwala na dodanie do Panelu klienta własnej umowy z firmą kurierską. Dzięki temu za pośrednictwem Furgonetki można nadawać przesyłki po stawkach ustalonych indywidualnie z przewoźnikami. 

Jak skonfigurować Umowy własne?

 Krok 1  Zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl, w prawym górnym rogu kliknij w swój adres e-mail i przejdź do sekcji Ustawienia.  Krok 2  Z menu po lewej stronie wybierz opcję Umowy własne.  Krok 3  Kliknij kafelek z przewoźnikiem, z którym posiadasz umowę własną i chciałbyś dodać ją do swojego konta.  Krok 4  Po wybraniu firmy kurierskiej, uzupełnij formularz i zapisz zmiany. Jeśli nie dysponujesz wymaganymi danymi do API, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym od danego przewoźnika. Krok 5  Po zapisaniu zmian, Twoje umowy własne są poprawnie skonfigurowane. Oznacza to, że możesz już nadawać przesyłki według indywidualnie ustalonych stawek z danym przewoźnikiem. Pamiętaj, w każdym momencie możesz edytować lub usunąć umowę własną, wybierając odpowiednią opcję po prawej stronie wiersza z daną firmą kurierską. 

W dowolnej chwili możesz również skonfigurować kolejnego przewoźnika. Wystarczy, że klikniesz przycisk Dodaj własną umowę. Dodaną umowę własną zobaczysz również w formularzu zamówienia przesyłki. Będzie ona widoczna w formie kafelka z danym przewoźnikiem.Na kafelku zobaczysz nazwę firmy kurierskiej, a poniżej “Nazwę wyświetlaną”, którą ustaliłeś w trakcie konfiguracji. 
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Napisz do nas

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć.

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar
o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Poznaj nasz zespół Obsługi Klienta

Monika
Michał
Anna
Ewelina
Monika
Marzena
Oskar
Sylwia
Mateusz
Aleksandra
Aneta
Magdalena
Robert
Małgorzata
Daria
Marcin
Kamila
Ewelina
Dawid
Marta
Ireneusz
Rafał
Agnieszka
Paulina
Karolina
Natalia
Magdalena
Kamil
Artur
Agata
Julita
Patrycja
Norbert
Aleksandra
Ewa
Łukasz
Anna
Sylwia
Aleksandra
Martyna
Joanna
Angelika
Magdalena
Arkadiusz
Wiktoria
Martyna
Paulina
Paulina
Paulina
Natalia
Kinga
Agnieszka

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem