Jak możemy Ci pomóc?

Opcje zaawansowane / Umowy własne

Opcja pozwala na dodanie do Panelu klienta własnej umowy z firmą kurierską. Dzięki temu za pośrednictwem Furgonetki można nadawać przesyłki po stawkach ustalonych indywidualnie z przewoźnikami. 

Jak skonfigurować Umowy własne?

 Krok 1  Zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl, w prawym górnym rogu kliknij w swój adres e-mail i przejdź do sekcji Ustawienia.  Krok 2  Z menu po lewej stronie wybierz opcję Umowy własne. 

 Krok 3  Kliknij kafelek z przewoźnikiem, z którym posiadasz umowę własną.  Krok 4  Po wybraniu firmy kurierskiej, uzupełnij formularz i zapisz zmiany. Jeśli nie dysponujesz wymaganymi danymi do API, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym od danego przewoźnika. Krok 5  Po zapisaniu zmian, Twoje umowy własne są poprawnie skonfigurowane. Oznacza to, że możesz już nadawać przesyłki według indywidualnie ustalonych stawek z danym przewoźnikiem. Pamiętaj, w każdym momencie możesz edytować lub usunąć umowę własną, wybierając odpowiednią opcję po prawej stronie wiersza z daną firmą kurierską. 

W dowolnej chwili możesz również skonfigurować kolejnego przewoźnika. Wystarczy, że klikniesz przycisk Dodaj własną umowę. Dodaną umowę własną zobaczysz również w formularzu zamówienia przesyłki. Będzie ona widoczna w formie kafelka z danym przewoźnikiem.Na kafelku zobaczysz nazwę firmy kurierskiej, a poniżej “Nazwę wyświetlaną”, która została podana w trakcie konfiguracji. 
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem