Jak możemy Ci pomóc?

Co to jest wielopaczka?

Każdy ładunek składający się na Twoją przesyłkę, traktowany jest jak odrębna paczka i wymaga oklejenia indywidualną etykietą przewozową. Z tego powodu każdy z elementów, który chcesz wysłać w osobnym opakowaniu, powinien zostać uwzględniony w zamówieniu. Jeśli jednak chcesz nadać kilka elementów spakowanych osobno do jednego Adresata i z tego samego miejsca nadania, możesz skorzystać z funkcji nadania wielopaczki. Usługi dodatkowe (z wyjątkiem ubezpieczenia) oraz rodzaj przesyłki dotyczą każdej przesyłki w wielopaczce. 

W celu utworzenia wielopaczki przejdź do formularza zamówienia, a w sekcji PRZESYŁKA kliknij ikonę z napisem "dodaj kolejną paczkę":


Pozwoli to na utworzenie jednego zamówienia, na które składa się kilka osobno zapakowanych elementów. W zależności od wybranego przewoźnika, łącznie zamówienie może składać się nawet z kilkunastu przesyłek. Usługa wielopaczki nie jest dostępna dla transportów importowych. 
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem