Nadawca

Zamień z odbiorcą
Rozwiń
Zwiń

  Sposób nadania

  Odbiorca

  Zamień z nadawcą
  Rozwiń
  Zwiń

   Doręczenie przesyłek do skrytek pocztowych nie jest możliwe.

   Na podany adres email zostanie wysłane powiadomienie o nadaniu przesyłki z linkiem umożliwiającym jej śledzenie.
   Sposób doręczenia

   E-mail do zamówienia przesyłki

   Przesyłka

   kg
   Wymiary
   cm
   x
   cm
   x
   cm
   Podaj wartość przesyłki, która podlega ubezpieczeniu.
   Kształt i rodzaj opakowania

   Przesyłka opakowana w karton o kształcie prostopadłościanu, zaklejony taśmą w sposób niepowodujący odkształceń. Opona zapakowana zgodnie z wytycznymi przewoźników.

   Przesyłki o kształcie owalnym, kulistym, cylindrycznym (np. tuba) lub odbiegającym od prostopadłościanu (np. zniekształcony karton), o nierównych krawędziach, z wystającymi elementami. Ponadto przesyłki owinięte stretchem, folią lub innym materiałem utrudniającym przesuwanie. Dla firm kurierskich przesyłką niestandardową jest paczka, która nie może być poddana sortowaniu maszynowemu.

   Upewnij się, czy zawartość Twojej przesyłki nie znajduje się na listach towarów zakazanych do przewozu.

   Usługi dodatkowe

   DHL DPD FedEx UPS InPost ORLEN

   DPD FedEx UPS InPost Poczta DHL Ambro Express ORLEN
   Zaznacz, jeśli nie chcesz drukować dokumentów przewozowych i wolisz, aby dostarczył je kurier. Przesyłki z tą usługą są odbierane przez kuriera w następnym dniu roboczym
   DPD DHL GLS Deligoo Xpress delivery
   Zaznacz, jeśli nie chcesz drukować dokumentów przewozowych, a przesyłkę nadasz w punkcie z obsługą lub automacie paczkowym, np. za pomocą kodu nadania.

   DPD
   Pokaż więcej dodatkowych usług Ukryj dodatkowe usługi
   Zaznacz, jeśli chcesz, aby przesyłka była dostarczona do paczkomatu w sobotę lub niedzielę (do godz. 18:00). Zamówienie na przesyłkę z tą usługą możesz złożyć od czwartku od godz. 20:00 do piątku zgodnie z granicznymi godzinami nadań. Pamiętaj, że jeśli przesyłkę z usługą Paczka w Weekend przekażesz do transportu w inny dzień tygodnia niż piątek przed godziną graniczną, zostanie ona dostarczona w standardowy sposób.

   InPost

   Poczta
   Przesyłki z tą usługą doręczane są następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

   DPD
   Przesyłki z tą usługą doręczane są następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

   DPD

   Poczta
   Poczta
   Zaznacz i wybierz na jaką godzinę chcesz, żeby kurier doręczył przesyłkę.
   Zaznacz i wybierz kiedy chcesz, żeby kurier doręczył przesyłkę.
   Poczta
   Zaznacz, jeśli chcesz, aby pierwsza próba doręczenia przesyłki została podjęta pierwszego dnia roboczego po dniu jej nadania.

   DPD
   Usługa polegającą na przyjęciu od Odbiorcy, przy wydawaniu mu Przesyłki, innej przesyłki adresowanej do Nadawcy Przesyłki pierwotnej.
   DPD
   Usługa polegającą na zapewnieniu wydania Przesyłki wyłącznie Odbiorcy wskazanemu na Potwierdzeniu Nadania, którego tożsamość zostanie zweryfikowana przez Kuriera na podstawie dokumentu tożsamości.
   DPD Poczta
   Sprawdzenie zawartości przez odbiorcę.
   Poczta
   W celu realizacji usługi przesyłka powinna być nadana w piątek.

   DPD InPost DHL
   Zaznacz, jeśli chcesz zamówić zwrot dokumentów dołączonych do przesyłki pierwotnej.

   DPD FedEx UPS DHL InPost
   Traktowanie przesyłki ze szczególną ostrożnością; usługa wymagana dla przesyłek z zawartością: przedmiotów łatwo tłukących się, płynów, gazów, szkła, rzeczy łamliwych i kruchych itp.

   Poczta
   Zaznacz, jeśli nadajesz paczkę z odbiorem i doręczeniem przez kuriera. Uzupełnij numer kontaktowy Odbiorcy, aby kurier mógł powiadomić go SMS-em o godzinie doręczenia przesyłki.
   InPost
   Przewiduje doręczenie przesyłki następnego dnia roboczego. Przewiduje doręczenie przesyłki w terminie od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju Odbiorcy.
   UPS
   Gwarantuje doręczenie przesyłki w terminie od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju Odbiorcy.
   FedEx
   Usługa polega na doręczeniu nadawcy formularza "Potwierdzenie odbioru" z pokwitowaniem odbioru przesyłki dokonanym przez odbiorcę.
   Poczta
   Poczta
   Usługa polega na nadaniu przesyłki za potwierdzeniem nadania i doręczenia za pokwitowaniem odbioru. Może występować też pod nazwą "Polecony eCommerce".
   Poczta
   Usługa określająca wartość przesyłki bez posiadania faktury, kwota wpisana w polu ubezpieczenie przy reklamacji jest bezsporna. Dla przesyłek doręczanych do punktu zadeklarowana wartość nie może przekraczać 100 zł.
   Poczta
   Odbiór paczki spod dowolnego adresu i dostarczenie jej do odbiorcy
   GLS
   Poczta
   Poczta

   Gwarantuje doręczenie przesyłki w ciągu 120 minut, od momentu odebrania jej od Nadawcy. Maksymalny dystans między adresem Nadawcy a Odbiorcy wynosi 8 km.
   Deligoo

   Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier doręczył przesyłkę do drzwi Odbiorcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Odbiorca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu odebrania przesyłki.
   Xpress Delivery

   Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier odebrał przesyłkę spod drzwi Nadawcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Nadawca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu przekazania przesyłki.
   Xpress Delivery

   Usługa umożliwia doręczenie palety następnego dnia roboczego po odebraniu. Dla zamówień złożonych w dniu roboczym do godziny 10:00, odbiór może nastąpić jeszcze tego samego dnia.
   Pall-Ex

   Wybierz przewoźnika (ceny z VAT)

   Dostępne daty nadania
   Odepnij
   Przesyłka nawet w 120 minut
   więcej wycen

   Wszystkie oferty Porównanie według sposobu odbioru i nadania

   Zobacz