Nadawca

Zamień z odbiorcą
Rozwiń
Zwiń

Sposób nadania

Odbiorca

Zamień z nadawcą
Rozwiń
Zwiń

Doręczenie przesyłek do skrytek pocztowych nie jest możliwe.

Na podany adres email zostanie wysłane powiadomienie o nadaniu przesyłki z linkiem umożliwiającym jej śledzenie.
Sposób doręczenia

E-mail do zamówienia przesyłki

Przesyłka

kg
Wymiary
cm
x
cm
x
cm
Podaj wartość przesyłki, która podlega ubezpieczeniu.
Kształt i rodzaj opakowania

Przesyłka opakowana w karton o kształcie prostopadłościanu, zaklejony taśmą w sposób niepowodujący odkształceń. Opona zapakowana zgodnie z wytycznymi przewoźników.

>

Przesyłki o kształcie owalnym, kulistym, cylindrycznym (np. tuba) lub odbiegającym od prostopadłościanu (np. zniekształcony karton), o nierównych krawędziach, z wystającymi elementami. Ponadto przesyłki owinięte stretchem, folią lub innym materiałem utrudniającym przesuwanie. Dla firm kurierskich przesyłką niestandardową jest paczka, która nie może być poddana sortowaniu maszynowemu.

Upewnij się, czy zawartość Twojej przesyłki nie znajduje się na listach towarów zakazanych do przewozu.

Usługi dodatkowe

DPD FedEx UPS InPost Poczta DHL Ambro Express ORLEN
Zaznacz, jeśli nie masz możliwości wydrukowania dokumentów przewozowych i chcesz, aby dostarczył je kurier. Przesyłki z tą usługą są odbierane przez kuriera w następnym dniu roboczym.
DPD DHL
Pokaż więcej dodatkowych usług Ukryj dodatkowe usługi
Zaznacz, jeśli chcesz, aby przesyłka była doręczona do paczkomatu w sobotę lub niedzielę (do godziny 18:00). Pamiętaj, że przesyłka powinna być nadana od czwartku od godziny 20:00 do piątku zgodnie z granicznymi godzinami nadań.

InPost
Przesyłki z tą usługą doręczane są następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

DPD
Przesyłki z tą usługą doręczane są następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

DPD
Poczta
Zaznacz i wybierz kiedy chcesz, żeby kurier doręczył przesyłkę.
Zaznacz, jeśli chcesz, aby pierwsza próba doręczenia przesyłki została podjęta pierwszego dnia roboczego po dniu jej nadania.

DPD
W celu realizacji usługi przesyłka powinna być nadana w piątek.

DPD InPost DHL
Zaznacz, jeśli chcesz zamówić zwrot dokumentów dołączonych do przesyłki pierwotnej.

DPD FedEx UPS DHL InPost
Traktowanie przesyłki ze szczególną ostrożnością; usługa wymagana dla przesyłek z zawartością: przedmiotów łatwo tłukących się, płynów, gazów, szkła, rzeczy łamliwych i kruchych itp.

Poczta
Zaznacz, jeśli nadajesz paczkę z odbiorem i doręczeniem przez kuriera. Uzupełnij numer kontaktowy Odbiorcy, aby kurier mógł powiadomić go SMS-em o godzinie doręczenia przesyłki.
InPost
Przewiduje doręczenie przesyłki następnego dnia roboczego. Przewiduje doręczenie przesyłki w terminie od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju Odbiorcy.
UPS
Gwarantuje doręczenie przesyłki w terminie od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju Odbiorcy.
FedEx
Usługa określająca wartość przesyłki bez posiadania faktury, kwota wpisana w polu ubezpieczenie przy reklamacji jest bezsporna. Dla przesyłek doręczanych do punktu zadeklarowana wartość nie może przekraczać 100 zł.
Poczta

Gwarantuje doręczenie przesyłki w ciągu 120 minut, od momentu odebrania jej od Nadawcy. Maksymalny dystans między adresem Nadawcy a Odbiorcy wynosi 8 km.
Deligoo

Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier doręczył przesyłkę do drzwi Odbiorcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Odbiorca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu odebrania przesyłki.
Xpress Delivery

Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier odebrał przesyłkę spod drzwi Nadawcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Nadawca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu przekazania przesyłki.
Xpress Delivery

Usługa umożliwia doręczenie palety następnego dnia roboczego po odebraniu. Dla zamówień złożonych w dniu roboczym do godziny 10:00, odbiór może nastąpić jeszcze tego samego dnia.
Pall-Ex

Wybierz przewoźnika (ceny z VAT)

Dostępne daty nadania
Odepnij
Przesyłka nawet w 120 minut
więcej wycen

Wszystkie oferty Porównanie według sposobu odbioru i nadania