Jak możemy Ci pomóc?

Opcje zaawansowane / Inne dane na etykiecie

Opcja Inne dane na etykiecie pozwalająca zastąpić rzeczywisty adres nadawcy widniejący na etykiecie innymi danymi adresowymi. Zmiana dotyczy wyłącznie danych na liście przewozowym i nie wpływa na miejsce podjazdu kuriera. Opcja dostępna tylko dla DHL, DPD, FedEx, UPS i InPost Kurier.

 

Jak z niej skorzystać?

 

 Krok 1  Zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl, w prawym górnym rogu kliknij w swój adres e-mail i przejdź do sekcji Ustawienia


 

 Krok 2  Z lewego menu wybierz Zaawansowane. Zaznacz opcję Inne dane na etykiecie, następnie zapisz zmiany.

 

Po włączeniu tej opcji, w formularzu zamówienia pojawi się dodatkowa pozycja Dane na etykiecie. Jej wybranie spowoduje wyświetlenie dodatkowej sekcji z adresem, który pojawi się na etykiecie.

Dzięki tej opcji możesz wysyłać paczki np. ze swojego magazynu, a nie z miejsca zarejestrowania siedziby firmy. Kurier odbierze przesyłkę bezpośrednio ze wskazanego przez Ciebie miejsca (w tym przypadku magazynu), natomiast dane adresowe na etykiecie będą wskazywać siedzibę Twojej działalności. Pamiętaj, że w przypadku zwrotu przesyłki będzie ona doręczona na adres nadawcy widniejący na etykiecie. 

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem