Jak możemy Ci pomóc?

Szukanie wg kategorii

Jak się zarejestrować?

W prawym górnym rogu wybierz opcję Załóż konto i wypełnij krótki formularz. Zajmie Ci to dosłownie chwilę.

Konto możesz zarejestrować na osobę prywatną lub firmę. Wskaż na wstępie poprawny Rodzaj konta, aby otrzymać fakturę za usługi na właściwe dane.

Na adres e-mail, który podasz w formularzu, prześlemy Potwierdzenie rejestracji. Odszukaj wiadomość na swojej poczcie i dokończ proces, klikając w Aktywuj konto. Od tego momentu możesz w pełni korzystać z serwisu i składać zamówienia.

Jeśli e-mail rejestracyjny nie dotarł, odszukaj go, wpisując w wyszukiwarce na poczcie frazę furgonetka. Zdarza się, że potwierdzenie rejestracji trafia do spamu lub innej zakładki na poczcie.

Co warto wiedzieć przy zakładaniu konta firmowego? 
 
Automatyczna rejestracja konta firmowego jest możliwa tylko wtedy, gdy pełne dane Twojej firmy znajdują się w bazie GUS (nasz serwis przy imporcie danych automatycznie weryfikuje je z ogólnodostępną bazą GUS). 
 
Co zrobić w sytuacji, kiedy system odrzuca możliwość założenia konta firmowego ze względu na brak danych w GUS? Załóż konto prywatne i niezwłocznie po rejestracji prześlij do nas wiadomość z prośbą o modyfikację konta na firmowe.
 
Zanim wyślesz wiadomość, zaloguj się do swojego konta w serwisie i przejdź do formularza kontaktowego na naszej stronie. W swoim zgłoszeniu umieść dokładne dane firmy: NIP, nazwa, adres.
 
Jeśli założysz konto prywatne i nie zlecisz jego modyfikacji przed wystawieniem pierwszej faktury, zmiana danych w późniejszym czasie nie będzie już możliwa.
 

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Napisz do nas

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć.

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar
o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem