Jak możemy Ci pomóc?

Status przesyłki nie zmienił się. Dlaczego?

Statusy przesyłek na Furgonetka.pl wyświetlane są zgodnie z informacjami przekazywanymi od firm kurierskich z maksymalnie 15-minutowym opóźnieniem. Pamiętaj jednak o tym, że w przypadku niektórych przewoźników statusy przesyłek aktualizowane są dopiero w momencie, gdy dotrą one do sortowni (najpóźniej tego samego dnia w godzinach wieczornych). W przypadku transportu międzynarodowego statusy mogą być aktualizowane dopiero w momencie, gdy przesyłka będzie w kraju doręczenia.

Jeżeli status Twojej przesyłki nie zmienia się od kilku dni i podejrzewasz, że mogło dojść do jej zagubienia, prześlij do nas szczegółowy opis zawartości i opakowania zgodnie z zaleceniami w artykule Co zrobić w przypadku podejrzeń o zagubienie przesyłki w transporcie?
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem