Jak możemy Ci pomóc?

Jak usunąć swoje konto w serwisie Furgonetka.pl?

Zdajemy sobie sprawę, że z różnych powodów możesz nie chcieć dalej korzystać ze swojego konta w naszym serwisie. Jeżeli nadal się wahasz, możesz skontaktować się z nami przez formularz i podzielić się swoimi obawami czy wątpliwościami. Chcemy wiedzieć, dlaczego rozważasz usunięcie swojego konta. Jeśli jednak wiesz, że chcesz usunąć konto, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. 

Jak usunąć swoje konto? 

Krok 1  Wejdź w zakładkę “Dane konta”, którą znajdziesz, rozwijając menu przy swoich danych w prawym górnym rogu lub klikając w nie. 
Krok 2  W sekcji “Dane konta” na dole znajdziesz odnośnik “Rozpocznij procedurę usuwania konta”. Wystarczy, że klikniesz link i jeśli nie będzie przeszkód, usuniemy Twoje konto najszybciej jak to możliwe oraz poinformujemy Cię o tym w osobnym e-mailu. Wraz z kontem zostaną usunięte wszystkie dane, z wyjątkiem tych, które jesteśmy zobligowani przechowywać na mocy przepisów prawa (np. dane transakcyjne).
 
Ważne: Pamiętaj, że aby Twoje konto mogło zostać usunięte, musi spełniać warunki opisane w naszym Regulaminie. Gdy Twoje konto nie zostanie usunięte, otrzymasz od nas wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię, co musisz zrobić, by poprawnie ukończyć procedurę usuwania konta.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem