Jak możemy Ci pomóc?

Integracja / WooCommerce

Dzięki integracji WooCommerce z Furgonetka.pl możesz sprawniej zarządzać swoimi zamówieniami, automatycznie przygotujesz dokumenty przewozowe oraz przeanalizujesz proces spedycji.
 
 Krok 1  Zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl, w prawym górnym rogu kliknij w swój adres e-mail i przejdź do sekcji Ustawienia. Z menu po lewej stronie wybierz Sklepy, następnie na dole strony naciśnij przycisk Skonfiguruj sklep i wybierz WooCommerce z listy dostępnych integracji. Możesz przejść bezpośrednio do tej opcji, klikając tutaj.

 

 Krok 2  Pobierz moduł bezpośrednio ze strony WordPress: Furgonetka.pl: Integracja z WooCommerce, a następnie przejdź w panelu WooCommerce do zakładki Wtyczki -> Dodaj nową i zainstaluj go, korzystając z przycisku Wyślij wtyczkę na serwer. 

Wtyczkę możesz również pobrać z repozytorium wtyczek w Wordpress wybierając opcję Wtyczki -> Dodaj nową. Aby odnaleźć wtyczkę, wpisz frazę "furgonetka". Na karcie wtyczki wybierz opcję Zainstaluj.

 

 Krok 3  Po potwierdzeniu poprawnej instalacji wtyczkę należy włączyć, klikając przycisk Włącz:

 

 Krok 4  Wgraną i aktywowaną wtyczkę należy skonfigurować. W tym celu w bocznym menu kliknij opcję Furgonetka. Następnie wybierz Zaczynamy:


 

 Krok 5  Zainicjowanie połączenia przeniesie Cię do naszego serwisu w celu zatwierdzenia połączenia. Wyraź zgodę, aby nawiązać połączenie. 


 

Dodano właśnie źródło sprzedaży WooCommerce. Zamówienia do serwisu Furgonetka.pl powinny zostać zaimportowane w ciągu 5 minut i widoczne będą w nowej zakładce Sprzedaż.


 

Konfiguracja mapy punktów

 

 Krok 1  Po zalogowaniu się do platformy WooCommerce przejdź do zakładki WooCommerce -> Furgonetka -> Dołącz mapę. Zakładka ta dostępna będzie po instalacji wtyczki i skutecznym połączeniu jej z kontem w serwisie Furgonetka.pl. 
Lewym przyciskiem myszy wskaż daną metodę i zapisz zmiany.

 

Od teraz kiedy klient w koszyku Twojego sklepu, jako sposób dostawy wybierze wskazaną metodę, będzie zobowiązany wskazać punkt odbioru z wyświetlonej mapy punktów danej oferty kurierskiej.

Każda opcja dostawy może posiadać tylko jeden typ dołączonej mapy.

 

 

Jeżeli chcesz wyłączyć wyświetlanie mapy, wystarczy, że odznaczysz na liście z [Kroku 2] metodę dostawy, używając skrótu CTRL + lewy przycisk myszy zapisując przy tym wprowadzone zmiany.

Poniższa instrukcja przeprowadzi Cię przez proces zamawiania przesyłek w kilku prostych krokach:

 
Ważne: Jeśli dodałeś Allegro jako źródło zamówień bezpośrednio w swoim sklepie, pamiętaj, że podczas synchronizacji z tym sklepem zamówienia z dodatkowego źródła Allegro zostaną pominięte podczas pobierania i nie pojawią się na liście w zakładce Sprzedaż.
Połącz konto z Allegro i skorzystaj z rozwiązania przeznaczonego do pobierania zamówień oraz tworzenia przesyłek Allegro. Dzięki temu będziesz mógł sprawnie zarządzać zamówieniami zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem