Jak możemy Ci pomóc?

Szybka akcja

Chcesz błyskawicznie tworzyć przesyłki bezpośrednio z poziomu listy zamówień w panelu Twojego sklepu na platformie Shoper, PrestaShop czy WooCommerce? Skorzystaj z opcji Szybka akcja.

Aby utworzyć przesyłkę, w sekcji zamówień sklepu użyj opcji Szybka akcja.

W nowym oknie skróconego formularza wystarczy, że wskażesz:

 1. Szablon przesyłki, na podstawie którego uzupełnione zostaną dane.
  Przed korzystaniem z Szybkiej akcji należy je zdefiniować. Więcej informacji na temat tworzenia szablonów w serwisie Furgonetka.pl znajdziesz w artykule.
 2. Jedną z dwóch akcji, która ma zostać wykonana:
  • Dodaj do wysłania - przygotowana przesyłka zostanie zapisana na liście przesyłek oczekujących na wysłanie:   Przesyłkę ostatecznie możesz zamówić pojedynczo lub zbiorczo zaznaczając je na liście i korzystając z opcji Podsumowanie i płatność.
    
  • Zamów bez podjazdu - spowoduje utworzenie przesyłki wraz z dokumentami przewozowymi (do pobrania lub wydrukowania bezpośrednio). Sama przesyłka pojawi się na liście przesyłek zamówionych:   Na tym etapie przewoźnik nie otrzymał jeszcze zlecenia podjazdu po przesyłkę. Podjazd możesz zlecić do pojedynczej przesyłki lub zbiorczo, zaznaczając je na liście i skorzystać z opcji Zamów podjazd. Jeśli masz z przewoźnikiem ustalony stały podjazd, wtedy nie ma konieczności korzystania z tej opcji.
Cały proces Szybkiej akcji odbywa się w nowym oknie, które po zakończeniu czynności możesz zamknąć i nadal pozostać w panelu sklepu.

Instrukcje:  
 
 
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem