Jak możemy Ci pomóc?

Odwołanie od decyzji dot. reklamacji na usługę przewozu

W przypadku nieuznania lub nawet uznania reklamacji, jako klient masz możliwość złożenia odwołania w ciągu 11 dni od otrzymania decyzji (wyjątkiem jest firma kurierska GLS, dla której termin wynosi 27 dni).

Ważne
Jeśli w wyżej wskazanym terminie nie złożysz odwołania od decyzji, proces reklamacyjny zostanie zakończony. 

Jak złożyć odwołanie od decyzji ws. reklamacji?

1. Zaloguj się do Panelu Klienta, przejdź do zakładki Saldo, a następnie wybierz sekcję Reklamacje2. W następnym kroku kliknij w rekord reklamacji dla interesującego Cię zgłoszenia (jeśli klikniesz w numer przesyłki, zostaniesz przeniesiony do szczegółów tego zamówienia).Do zgłoszenia możesz również przejść bezpośrednio z wiadomości mailowej, którą otrzymasz w momencie pojawienia się decyzji w systemie. Aby odnośnik umożliwił poprawne przekierowanie, musisz zalogować się do konta na Furgonetka.pl. 

3. W szczegółach reklamacji kliknij w link Złóż odwołanie, a następnie załącz treść odwołania w formie pliku tekstowego lub zdjęcia (PDF, DOC, JPG). 


Ile trwa rozpatrzenie odwołania od decyzji? 

W prawie przewozowym nie ma ściśle określonego terminu na rozpatrzenie odwołania, zazwyczaj jest to 30 dni, ale nie jest to gwarantowane. 
 
Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem