Jak możemy Ci pomóc?

Szukanie wg kategorii

Faktury i dokumenty finansowe / Jak otrzymać fakturę korygującą?

Fakturę korygującą wystawia się w sytuacji, gdy dane nabywcy mają być zmienione na całkowicie inny podmiot. Najczęstsze przypadki wymagające faktury korygującej:

  • dodanie lub zmiana numeru NIP,
  • zmiana nabywcy z osoby prywatnej na firmę lub odwrotnie,
  • zmiana danych firmy na inną firmę.

 

Jeśli zatem potrzebujesz skorygować dane na fakturze w powyższym zakresie, zaloguj się do konta, na którym była ona wygenerowana i wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. W treści koniecznie podaj:
1. numer faktury, która wymaga skorygowania,
2. pełne dane właściwego nabywcy,
3. powód zmiany - opis sprawy z dokładnym wyjaśnieniem, z czego wynika konieczność zmiany danych. Czy jest to sytuacja jednorazowa, czy przyszłe faktury także będą musiały mieć innego nabywcę?

 

Do wystawienia faktury korygujacej musi zaistnieć podstawa w postaci powiązania nowego nabywcy z wykonaną usługą. Powyższe informacje są zatem niezbędne do weryfikacji sprawy i podjęcia decyzji czy faktura korygująca w danym przypadku jest zasadna. Zwróć zatem uwagę, aby podać komplet wymaganych informacji. Po pozytywnej weryfikacji prześlemy na Twój adres e-mail fakturę korygującą.

 

UWAGA: Faktury wystawiane są na dane, które masz aktualnie wprowadzone na swoim koncie w sekcji dane do faktury. Korygując dane na wybranej fakturze, niestety nie rozwiązujesz źródła problemu. W celu uniknięcia ponownego wygenerowania faktury z niewłaściwymi danymi w kolejnym miesiącu koniecznie popraw dane na swoim koncie lub utwórz nowe konto z poprawnymi danymi. Instrukcję znajdziesz w artykule: W jaki sposób mogę zmienić dane do faktury na koncie?

 

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Napisz do nas

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć.

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar
o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Poznaj nasz zespół Obsługi Klienta

Monika
Michał
Anna
Ewelina
Monika
Marzena
Oskar
Sylwia
Mateusz
Aleksandra
Aneta
Magdalena
Robert
Małgorzata
Daria
Marcin
Kamila
Ewelina
Dawid
Marta
Ireneusz
Rafał
Agnieszka
Sylwia
Paulina
Karolina
Karolina
Natalia
Magdalena
Kamil
Artur
Agata
Julita
Patrycja
Łukasz
Norbert
Aleksandra
Ewa
Łukasz
Anna
Sylwia
Aleksandra
Martyna
Paulina
Grzegorz

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem