Jak możemy Ci pomóc?

Faktury i dokumenty finansowe / Jak otrzymać notę korygującą do faktury?

Nota korygująca służy sprostowaniu drobnych błędów, uzupełnieniu lub poprawieniu danych w ramach tego samego podmiotu. Nie można zmieniać notą danych nabywcy faktury na całkowicie inny podmiot. Najczęstsze przypadki korygowane notą: 

  • poprawa literówek w adresie lub nazwie firmy,
  • dodanie do nazwy firmy brakującego imienia i nazwiska jej właściciela lub inne uzupełnienie niepełnej nazwy firmy, 
  • dodanie adresu lub jego modyfikacja,
  • zmiana nazwiska właścicielki firmy po wyjściu za mąż.

Notę korygującą wystawia nabywca faktury. Pobierz zatem dostępny u nas wzór noty i uzupełnij go samodzielnie (zgodnie ze wskazówkami). Następnie zaloguj się do konta, na którym wystawiona była niewłaściwa faktura i wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy, dołączając skan wypełnionej noty. Po pozytywnej weryfikacji dokumentu, na Twój adres e-mail prześlemy Ci informację o akceptacji noty. 

Wzór noty do pobrania

Wzór wypełnionej noty (wskazówki)

 

UWAGA: Faktury wystawiane są na dane, które masz aktualnie wprowadzone na swoim koncie w sekcji dane do faktury. Korygując dane na wybranej fakturze, niestety nie rozwiązujesz źródła problemu. W celu uniknięcia ponownego wygenerowania faktury z niewłaściwymi danymi w kolejnym miesiącu koniecznie popraw dane na swoim koncie lub utwórz nowe konto z poprawnymi danymi. Instrukcję znajdziesz w artykule: W jaki sposób mogę zmienić dane do faktury na koncie?

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za opinię.

0 / 280

Dziękujemy za opinię.
Dziękujemy za sugestię.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

O co chcesz nas zapytać?

Cenę przesyłki możesz sprawdzić samodzielnie w Cenniku. Jeżeli masz dodatkowe pytania, podaj w wiadomości dokładną wagę i wymiary (długość, szerokość, wysokość) przesyłki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy.
Jeżeli planujesz wysyłać większą liczbę paczek, zapytaj o ofertę. Wiadomość z tym tematem trafi do działu handlowego.

Dodaj Kolejny załącznik (opcjonalnie)
lub przeciągnij tutaj
Wybierz pliki z dysku. Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Jeśli Twoja sprawa dotyczy konkretnych przesyłek, koniecznie podaj ich numery. Pole możesz pominąć w przypadku pytań ogólnych.

Nie można załączyć plików:

Możesz przesłać 10 plików do 5 MB każdy. Dopuszczalne rozszerzenia: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Upuść pliki, aby je załączyć

Możesz przesłać maksymalnie 10 plików w formacie jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip lub rar o maksymalnym rozmiarze 5 MB każdy.

Zadzwoń, jeśli masz konto firmowe i preferujesz kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz konto prywatne, skorzystaj z zamieszczonego wyżej formularza kontaktowego.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem