How can we help you?

Faktury i dokumenty finansowe / Dlaczego nie otrzymałem faktury pomimo złożenia zamówienia?

Jeśli nie otrzymałeś faktury, przed skontaktowaniem się z nami, upewnij się:

 

1. CZY UPŁYNĄŁ TERMIN NA JEJ WYSTAWIENIE 

Nie wystawiamy faktur po każdym zamówieniu. Dopiero po zakończeniu miesiąca otrzymasz fakturę zbiorczą na łączną kwotę wszystkich transakcji wykonanych w danym okresie rozliczeniowym. Poczekaj zatem cierpliwie na fakturę, która zostanie wygenerowana w ciągu 5 dni roboczych po zakończeniu miesiąca. W tym czasie udostępnimy Ci ją do pobrania w Panelu klienta w sekcji Faktury i dokumenty finansowe oraz dodatkowo prześlemy na adres e-mail, którym logujesz się do serwisu. 

 

 

 

2. CZY DOKONYWAŁEŚ JAKICHKOLWIEK WPŁAT W DANYM MIESIĄCU 

Z uwagi na to, że Furgonetka.pl nie jest wykonawcą usługi transportowej, nie wystawia faktur za konkretne przesyłki, tylko za wpłaty, których dokonujesz na wirtualne saldo w serwisie. Jeśli nie otrzymałeś faktury za dany miesiąc, sprawdź, czy dokonywałeś w nim w ogóle jakichkolwiek wpłat. Historię swoich wpłat możesz zweryfikować po zalogowaniu do Panelu klienta w sekcji Saldo.

 

Być może zamawiałeś przesyłki w ramach środków pochodzących z nadpłaty z poprzedniego miesiąca. W takim przypadku nie otrzymasz dokumentu, bo środki te były rozliczone we wcześniejszej fakturze. Brak wpłat w danym miesiącu (pomimo zamówionych przesyłek) oznacza brak faktury za ten miesiąc.

Jeśli na saldzie nie miałeś żadnych wpłat w danym miesiącu, w sekcji Faktury i dokumenty finansowe znajdziesz informację o tym, że faktura nie będzie wystawiona. 

Was this article helpful?
Thank you for the feedback.

0 / 280

Thank you for the feedback.
Thank you for the suggestion.

Contact us

Our Customer Service Department works from Monday to Friday 8:00 - 16:00.

What do you want to ask about?

You can check the shipping price yourself in the Pricelist. If you have additional questions, please provide the exact weight and dimensions (length, width, height) of the parcel and postal code of the sender and recipient.
If you plan to send more packages, ask for an offer. A message with this topic will go to the sales department.

Add next attachment (optional)
or drag here
Select files from disk. You can upload 10 files up to 5 MB each. Allowed file extensions: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

If your case concerns specific shipments, please provide their numbers. You can skip the field in case of general questions.

Could not attach files:

You can upload 10 files up to 5 MB each. Allowed file extensions: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Drop files to attach them

You can upload up to 10 files in jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip or rar format with a maximum size of 5 MB each.

Call us if you have a company account and prefer telephone contact.

If you have a private account, use the contact form above.

Furgonetka uses cookies files. By using the website you agree to their storage. I accept