Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/08/24

poznaj-mozliwosci-sieci-furgonetka-punkt-podczas-bezplatnego-webinaru-short

Planujesz otworzyć własny biznes i zastanawiasz się, jaki rodzaj działalności wybrać w dzisiejszych czasach? Przekonaj się, jakie możliwości rozwoju oferuje branża kurierska. Weź udział w bezpłatnych webinarach Furgonetka Punkt i posłuchaj naszego eksperta, który opowie Ci m.in. o tym, dlaczego opłaca się prowadzić własny punkt nadania i odbioru przesyłek. Poznaj szczegóły wydarzenia.

Dołącz do bezpłatnych webinarów Furgonetka Punkt

Podczas naszych webinarów z pierwszej ręki dowiesz się, jak wygląda perspektywa rozwoju w branży kurierskiej. Nasz specjalista z sieci Furgonetka Punkt opowie m.in. o sprawdzonym modelu franczyzowym, w ramach którego w kilka dni możesz otworzyć działalność na jasnych zasadach.

furgonetka-punkt-webinar-online

Dołącz do bezpłatnego wydarzenia w dogodnym dla siebie czasie!

Terminy nadchodzących webinarów: 

  • 11.08.2022 o 15:00
  • 18.08.2022 o 19:00 (webinar odwołany z przyczyn technicznych)
  • 25.08.2022 o 19:00

Dołącz do spotkania na platformie Google Meets:

https://meet.google.com/dfd-nbvs-qvw

W trakcie spotkań online otrzymasz odpowiedzi na takie pytania jak:

  • dlaczego warto rozwijać biznes w branży kurierskiej? 
  • dla kogo placówka specjalizująca się w obsłudze paczek będzie trafioną opcją? 
  • jak w praktyce otworzyć własny punkt PUDO?
  • jak nawiązać współpracę z siecią Furgonetka Punkt?

Otwórz swój punkt kurierski w sieci Furgonetka Punkt

Branża kurierska jako jedna z nielicznych nie poddała się pandemii, a wręcz rozkwitła. Dzięki temu udowodniła, że zapewnia stabilne warunki do rozwoju działalności i nie straszne są jej niespodziewane zmiany. W bardzo prosty sposób możesz stać się częścią tego sektora, decydując się na własny punkt kurierski w sieci Furgonetka Punkt.

Z nami otworzysz Punkt dedykowany, którego działalność koncentruje się m.in. na obsłudze i magazynowaniu przesyłek, oferowaniu dodatkowych usług kurierskich czy sprzedaży materiałów pakowych. Współpracując z naszą siecią, otrzymujesz potrzebne wsparcie na każdym etapie (od szkoleń wprowadzających, przez pomoc doradców), ale działalność prowadzisz na własnych zasadach. 

Punkty dedykowane gwarantują wiele korzyści: m.in. sprawdzony model biznesowy, atrakcyjny Program Partnerski, opcję dodatkowej współpracy z operatorami kurierskimi, wyłączność terytorialną, a także prowizję od każdej nadanej przesyłki.

Podsumowanie

Przekonuje Cię perspektywa prowadzenia własnego punktu nadania i odbioru przesyłek? Poznaj szczegóły dotyczące współpracy podczas naszych bezpłatnych webinarów. Koniecznie zapisz w kalendarzu terminy wydarzeń i dołącz do nich, aby posłuchać o możliwościach rozwoju w branży kurierskiej. 

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock