Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/05/10

porozmawiaj-z-nami-o-otwarciu-punktu-kurierskiego-w-twoim-miescie-furgonetka-short

Myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu, ale nie wiesz, jak do tego podejść? A może już od jakiegoś czasu rozglądasz się za sprawdzonym modelem franczyzowym? Poznaj bliżej naszą sieć Furgonetka Punkt, w ramach której możesz otworzyć punkt nadania i odbioru przesyłek. Umów się na spotkanie z naszym specjalistą w Twoim mieście i dowiedz się więcej o warunkach współpracy. 

Poznaj bliżej naszą sieć Furgonetka Punkt 

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad przejściem na swoje, spróbuj swoich sił w branży kurierskiej. Z nami otworzysz punkt specjalizujący się w przesyłkach kurierskich, szybko przyciągniesz zainteresowanych klientów i zaczniesz zarabiać. Jak to możliwe? Dzięki rozpoznawalnej marce i szerokiej ofercie usług. 

Furgonetka Punkt to sieć punktów kurierskich, które umożliwiają klientom nadanie i odbiór przesyłek. Idea naszej współpracy jest prosta – udostępniamy Ci usługi, Ty oferujesz je w swoim lokalu i otrzymujesz prowizję od każdej wysłanej paczki.

Dlaczego warto do nas dołączyć? 

  • Oferujemy solidny model biznesowy pod znaną marką
  • Gwarantujemy szkolenie wstępne i sprawne wdrożenie w działalność 
  • Zapewniamy aktywne wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Udostępniamy bazę wiedzy i materiały szkoleniowe, ułatwiające prowadzenie punktu
  • Ułatwiamy uzyskanie pewnego dochodu – prowizja za każdą wysłaną paczkę trafia bezpośrednio do Ciebie. 

Spotkaj się z naszym specjalistą od franczyzy w swoim mieście

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy w ramach Furgonetka Punkt? Najlepszym sposobem na to będzie bezpośrednia rozmowa z przedstawicielem sieci, który wyjaśni Ci tajniki działania franczyzy od A do Z. 

Jeśli mieszkasz w województwie pomorskim, w terminie 10 – 13 maja masz okazję spotkać się z doradcą ds. franczyzy – Marcinem Pierścionkiem. Jak umówić się na spotkanie? Napisz wiadomość mailową lub skontaktuj się telefonicznie. Poniżej znajdziesz listę miast, które nasz specjalista planuje odwiedzić w tym czasie:

harmonogram-spotkania-specjalista-furgonetka-punkt

Nie widzisz swojej miejscowości w dostępnym harmonogramie? A może chcesz porozmawiać, ale pochodzisz z zupełnie innej części Polski? Nie ma problemu. Odezwij się do nas, a wspólnie ustalimy dogodny termin i lokalizację spotkania.

Jak działa sieć Furgonetka Punkt?

Decydując się na współpracę z nami jako punkt kurierski, otrzymujesz dostęp do oferty aż 12 przewoźników w jednym miejscu. Są to usługi takich firm jak: DPD, DHL, InPost czy UPS. Możesz oferować swoim klientom przesyłki krajowe i międzynarodowe, a także cały szereg usług dodatkowych, np. ubezpieczenie paczki czy pobranie przy doręczeniu. 

Na tym jednak nie koniec. Pracownicy Twojego punktu będą mogli również proponować odwiedzającym usługę pakowania przesyłek za dodatkową opłatą, a także sprzedawać materiały pakowe na ich użytek. 

Jak w skrócie będzie wyglądała nasza współpraca?

Porozmawiasz z dedykowanym specjalistą w celu dopełnienia wszystkich formalności i podpisania umowy, a następnie odbędziesz szkolenie, podczas którego wdrożymy Cię w proces obsługi przesyłek. Po uruchomieniu punktu klienci będą nadawać tam paczki, a Ty zarobisz na każdej przesyłce.

baner-na-bloga-dolacz-do-sieci-furgonetka-punkt

Pomożemy Ci zacząć. W ramach współpracy w sieci Furgonetka Punkt otrzymasz od nas materiały graficzne do oklejenia witryny, materiały do promowania swojego punktu (m.in. komplet plakatów, ulotek, naklejek na lokal), zestaw elementów pakowych oraz niezbędny sprzęt.

Co leży po Twojej stronie? Aby otworzyć swój punkt w ramach naszej sieci, musisz opłacić pakiet startowy i mieć: działalność gospodarczą, umeblowany lokal, drukarkę, kasę fiskalną i komputer z dostępem do internetu. Więcej informacji udzieli Ci nasz specjalista w trakcie dedykowanego spotkania. 

Jeśli prowadzisz już działalność usługową lub handlową (np. kwiaciarnię, drukarnię czy sklep spożywczy), również możesz dołączyć do Furgonetka Punkt i poszerzyć zakres usług o obsługę przesyłek. Zostań punktem partnerskim i zyskaj dodatkowe źródło zarobków.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock