How can we help you?

Search by category

Jak się zarejestrować?

W prawym górnym rogu wybierz opcję Załóż konto i wypełnij krótki formularz. Zajmie Ci to dosłownie chwilę.

Konto możesz zarejestrować na osobę prywatną lub firmę. Wskaż na wstępie poprawny Rodzaj konta, aby otrzymać fakturę za usługi na właściwe dane.

Na adres e-mail, który podasz w formularzu, prześlemy Potwierdzenie rejestracji. Odszukaj wiadomość na swojej poczcie i dokończ proces, klikając w Aktywuj konto. Od tego momentu możesz w pełni korzystać z serwisu i składać zamówienia.

Jeśli e-mail rejestracyjny nie dotarł, odszukaj go, wpisując w wyszukiwarce na poczcie frazę furgonetka. Zdarza się, że potwierdzenie rejestracji trafia do spamu lub innej zakładki na poczcie.

Co warto wiedzieć przy zakładaniu konta firmowego? 
 
Automatyczna rejestracja konta firmowego jest możliwa tylko wtedy, gdy pełne dane Twojej firmy znajdują się w bazie GUS (nasz serwis przy imporcie danych automatycznie weryfikuje je z ogólnodostępną bazą GUS). 
 
Co zrobić w sytuacji, kiedy system odrzuca możliwość założenia konta firmowego ze względu na brak danych w GUS? Załóż konto prywatne i niezwłocznie po rejestracji prześlij do nas wiadomość z prośbą o modyfikację konta na firmowe.
 
Zanim wyślesz wiadomość, zaloguj się do swojego konta w serwisie i przejdź do formularza kontaktowego na naszej stronie. W swoim zgłoszeniu umieść dokładne dane firmy: NIP, nazwa, adres.
 
Jeśli założysz konto prywatne i nie zlecisz jego modyfikacji przed wystawieniem pierwszej faktury, zmiana danych w późniejszym czasie nie będzie już możliwa.
 

Was this article helpful?
Thank you for the feedback.

0 / 280

Thank you for the feedback.
Thank you for the suggestion.

Contact us

Our Customer Service Department works from Monday to Friday 8:00 - 16:00.

Write us

What do you want to ask about?

You can check the shipping price yourself in the Pricelist. If you have additional questions, please provide the exact weight and dimensions (length, width, height) of the parcel and postal code of the sender and recipient.
If you plan to send more packages, ask for an offer. A message with this topic will go to the sales department.

Add next attachment (optional)
Select files from disk. You can upload 10 files up to 5 MB each. Allowed file extensions: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

If your case concerns specific shipments, please provide their numbers. You can skip the field in case of general questions.

Could not attach files:

You can upload 10 files up to 5 MB each. Allowed file extensions: jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip, rar

Drop files to attach them.

You can upload up to 10 files in jpg, jpeg, png, gif, pdf, eml, txt, ps, doc, docx, odt, csv, zip or rar format with a maximum size of 5 MB each.

Furgonetka uses cookies files. By using the website you agree to their storage. I accept