Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/01/31

wysylasz-paczki-poczta-kurier48-zobacz-nasza-promocje-furgonetka-short

Często wybierasz nadanie przesyłki w punkcie? Prowadzisz sprzedaż internetową i wysyłasz paczki do klientów w całym kraju? Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje Poczta Kurier48. Tym bardziej, że przygotowaliśmy promocję na tę usługę.

Nadanie przesyłki z Poczta Kurier48 taniej niż zwykle

Nieważne, czy planujesz wysłać paczkę pod konkretny adres, czy chętniej wybierasz opcję nadania do punktu. W obu przypadkach zapłacisz za przesyłkę Poczta Kurier48 mniej niż do tej pory.

Decydując się na opcję nadania przesyłki z placówki Poczty Polskiej pod drzwi odbiorcy:

  • za paczkę do 30 kg zapłacisz 12,92 zł brutto.

promocja-poczta-kurier48-pod-drzwi-furgonetka

Jeśli wolisz wysłać przesyłkę z placówki pocztowej do punktu, tak aby odbiorca mógł podejść po nią w dogodnej chwili:

  • za paczkę do 20 kg zapłacisz 11,88 zł brutto.

promocja-poczta-kurier48-do-punktu-furgonetka

Chcesz skorzystać z oferty specjalnej? Akcja promocyjna potrwa do 31 października 2021 roku. Więcej szczegółów dotyczących np. usług dodatkowych, opłat niestandardowych oraz dokładnych parametrów paczek znajdziesz w cenniku Poczty Polskiej.

Jak nadać paczkę Poczta Kurier48?

Przesyłkę w ramach usługi Poczta Kurier48 możesz błyskawicznie nadać przez internet. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych czynności:

1. Przejdź na stronę Furgonetka.pl, z listy dostępnych przewoźników wybierz Poczta Kurier 48 i kliknij przycisk “Dodaj przesyłkę”.
2. Uzupełnij wszystkie dane w formularzu nadania.
3. Opłać przesyłkę preferowaną formą płatności.
4. Wydrukuj etykietę wygenerowaną w wiadomości.
5. Zapakuj paczkę i naklej na nią etykietę.
6. Gotową przesyłkę zanieś do wybranej placówki pocztowej w Twoim mieście.

Wybierając nadanie paczki z Pocztą Polską, możesz również zdecydować się na dokupienie usług dodatkowych, takich jak pobranie przy doręczeniu czy ubezpieczenie przesyłki do kwoty 19 999,00 zł. Jeśli wysyłasz delikatne artykuły, np. szkło czy ceramikę, możesz skorzystać z opcji “Ostrożnie”, a przypadku cennych przedmiotów – z przesyłki wartościowej.

Pamiętaj, że paczkę należy odpowiednio przygotować do wysłania. Dobrze zabezpiecz jej zawartość, owijając całość folią stretch lub pakując w tekturowe pudełko. Zadbaj również o to, aby pakunek miał regularne kształty i etykietę z adresem, naklejoną na górze paczki.

Podsumowanie

Wysyłkę paczki Poczta Kurier48 zrealizujesz szybko i w promocyjnej cenie za pośrednictwem serwisu Furgonetka. Wystarczy, że po wypełnieniu formularza online, zaniesiesz swoją przesyłkę do jednej z placówek pocztowych.

Sam decydujesz, kiedy nadasz swoją paczkę – w drodze do pracy, wracając ze sklepu czy przy okazji rodzinnego spaceru. Punkty Poczty Polskiej znajdziesz w małych, średnich i dużych miastach.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock