Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/01/31

umowy-wlasne-furgonetka-short

Obsługujesz przesyłki w swojej firmie za pośrednictwem serwisu Furgonetka? Oprócz korzystania z naszej oferty przewoźników, możesz również podpiąć w systemie własną umowę z firmą kurierską. Dzięki tej opcji zyskasz możliwość wysyłania paczek po swoich indywidualnych stawkach. Zobacz, jak krok po kroku dodać umowę własną.

Jak podpiąć umowę własną z przewoźnikiem?

Podpięcie umowy własnej do konta w Furgonetce zajmie Ci zaledwie kilka minut. Podpowiadamy, jak skonfigurować przewoźnika krok po kroku:

1. Zaloguj się na swoje konto w Panelu klienta, a następnie w prawym górnym rogu kliknij w adres e-mail i w Ustawienia.

panel_klienta_ustawienia

Źródło: materiały własne

2. Z menu po lewej stronie przejdź do sekcji Umowy własne.

umowy własne furgonetka

Źródło: materiały własne

3. Z listy dostępnych firm wybierz przewoźnika, dla którego chcesz dodać umowę własną.

umowy własne kurierzy furgonetka

Źródło: materiały własne

4. Uzupełnij formularz online i zapisz zmiany. Jeśli nie posiadasz wymaganych danych do API, zgłoś się do swojego opiekuna handlowego z danej firmy kurierskiej.

umowy własne formularz furgonetka

Źródło: materiały własne

5. Gotowe. Twoja umowa lub umowy własne zostały poprawnie podpięte do systemu. Teraz możesz nadawać przesyłki po indywidualnych stawkach.

skonfigurowane umowy wlasne furgonetka

Źródło: materiały własne

W każdej chwili możesz edytować lub usunąć skonfigurowaną umowę włąsną, a także dodać kolejną z innym przewoźnikiem.

Twoja umowa własna w formularzu zamówienia

Po dodaniu umowy własnej w Panelu klienta, kafelek ze skonfigurowanym przewoźnikiem będzie widoczny w formularzu zamówienia przesyłki.

umowa wlasna kafelek w zamowieniu furgonetka

Źródło: materiały własne

Na kafelku zobaczysz nazwę firmy kurierskiej, a poniżej “Nazwę wyświetlaną”, którą ustaliłeś, uzupełniając formularz w trakcie konfiguracji.

Umowa własna z firmą kurierską na Furgonetka.pl

Dodając umowę własną do swojego konta, wyślesz paczki przez Furgonetkę wygodnie i według indywidualnie wynegocjowanych stawek z konkretną firmą kurierską. A jeśli uznasz, że nasza oferta jest dla Ciebie bardziej atrakcyjna, możesz z niej skorzystać w każdej chwili. Udostępniamy usługi aż 12 przewoźników, w tym przesyłki krajowe i międzynarodowe.

Co jeszcze zyskasz, korzystając z Furgonetki? Łatwą integrację z większością platform sklepowych, możliwość nadawania dużej ilości przesyłek naraz, wygodne generowanie etykiet dla różnych kurierów, opcję śledzenia paczek i wiele więcej.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock