Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/08/06

5 powodów, dla których najlepiej wysyłać paczki na Furgonetka

Prowadzisz swoją firmę i często nadajesz przesyłki? Jesteś właścicielem sklepu internetowego i zależy Ci na znalezieniu prostego rozwiązania, aby wysyłać paczki jeszcze szybciej i taniej? Skorzystaj z możliwości jakie daje Furgonetka – platforma usług kurierskich, która pozwala na najwyższą jakość obsługi w atrakcyjnych cenach oraz udostępnia szereg nowoczesnych narzędzi usprawniających proces wysyłki. Sprawdź jak działa Furgonetka i dlaczego jest najlepszym serwisem do nadawania przesyłek.

1. Bezpłatne konto i brak formalności

Współpracę z Furgonetka możesz rozpocząć w ciągu 5 minut. Wystarczy, że założysz darmowe konto w serwisie internetowym. Nie musisz podpisywać żadnej umowy, ani zobowiązywać się do wysyłki minimalnej ilości paczek. Jeśli jednak regularnie nadajesz większą liczbę przesyłek (min. 20 miesięcznie), warto zgłosić się po indywidualną ofertę, by uzyskać jeszcze lepsze warunki współpracy dla swojej działalności.

Dzięki korzystaniu z serwisu Furgonetka będziesz mieć wszelkie informacje dotyczące Twoich paczek zawsze w jednym miejscu. Ułatwi Ci to proces rozliczania, ponieważ co miesiąc otrzymasz zbiorczą fakturę za wszystkie wysłane przesyłki.

2. Niskie ceny przesyłek

Furgonetka jako broker ma podpisane umowy z wieloma firmami kurierskimi. Dzięki temu, że realizuje dużą liczbę zleceń, może wynegocjować u przewoźników atrakcyjne rabaty dla swoich klientów. W przypadku nawiązania współpracy z Furgonetka od razu otrzymujesz dostęp do korzystnych stawek, bez konieczności deklarowania wolumenów. Cennik na Furgonetka zaczyna się już od 8 zł za nadanie paczki.

Atrakcyjna cena wysyłki to w tym przypadku atut nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twoich klientów. W przypadku sklepów internetowych koszty dostawy często są dla klientów czynnikiem motywującym do zakupu, nikt przecież nie lubi przepłacać za przesyłkę.

3. Szeroki wybór form dostawy

Dzięki temu, że Furgonetka współpracuje z 10 firmami kurierskimi, korzystając z jej usług otrzymasz dostęp do wielu form dostawy. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, warto jest udostępnić kilka możliwości wysyłki ze względu na preferencje klientów, które bywają zróżnicowane. Jeden klient będzie chciał odebrać przesyłkę z paczkomatu, inny z kiosku, a kolejny zamówi kuriera z dostawą pod same drzwi.

Korzystając z usług Furgonetka możesz, a nawet powinieneś testować wiele firm kurierskich równocześnie. Następnie warto przeanalizować, które opcje są najczęściej wybierane przez Twoich klientów i pod tym kątem optymalizować procesy logistyczne w firmie.

4. Intuicyjny system

System nadawania przesyłek, który proponuje Furgonetka jest najszybszy i najbardziej intuicyjny ze wszystkich obecnych na rynku. Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez firmę badawczo-projektową Edisonda z 2020 r., nadanie paczki na tej platformie to jedynie 22 kliknięcia. Furgonetka plasuje się pod tym względem wysoko ponad średnią w całej branży, a wynik ten jest nawet dwa razy lepszy niż w konkurencyjnym serwisie do nadawania przesyłek.

W tym przypadku mówimy o nadaniu pojedynczej paczki. Trzeba pamiętać, że dzięki opcjom dodatkowym, takim jak import zamówień czy integracje, nadanie dużej liczby przesyłek ogranicza się tak naprawdę do kilku kliknięć.

5. Dodatkowe narzędzia i integracje

Furgonetka stale udoskonala swój system do nadawania przesyłek i tworzy rozwiązania technologiczne, które ułatwiają proces wysyłki. Są to m.in.: szybkie zwroty pobrania COD Express, aplikacja mobilna, funkcja „Nadanie do mnie”, czy niezwykle przydatna książka adresowa.

Przygotowano szereg integracji dedykowanych dla biznesów e-commerce. Dzięki nim można połączyć Furgonetka z platformami sklepowymi lub sprzedażowymi jak np. Allegro, Shoper czy Woocommerce. Narzędzia te pozwalają m.in. na import list zamówień, automatyczne generowanie i drukowanie dużej ilości dokumentów przewozowych, a także zlecanie odbiorów paczek. Znacznie przyspiesza to proces wysyłki, można nadawać nawet hurtowe ilości przesyłek w kilka minut.

Podsumowując

Współpraca z Furgonetka daje możliwość korzystania z różnych form doręczenia w atrakcyjnych cenach. Narzędzia oferowane przez serwis nawet kilkukrotnie przyspieszą nadawanie paczek, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na inne działania. Brak formalności i możliwość założenia konta w ciągu kilku minut dodatkowo zachęcają do wypróbowania oferty. Sprawdź sam i przekonaj się do nadawania przesyłek na Furgonetka.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock