Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/06/15

jak-tanio-nadac-przesylki-za-granice-z-fedex-furgonetka-shortCzęsto sprzedajesz towar klientom z zagranicy i szukasz sprawdzonej metody wysyłki np. do Niemiec lub Francji? A może zupełnie prywatnie planujesz nadać przesyłkę do swoich znajomych w Wielkiej Brytanii? Do tych i innych kierunków wyślesz paczki z przewoźnikiem FedEx w atrakcyjnych cenach! Zobacz, jak zamówić taką przesyłkę na Furgonetka.pl.

Atrakcyjne ceny przesyłek międzynarodowych FedEx

Z przewoźnikiem FedEx zamówisz paczki do bliższych i dalszych destynacji. Operator kurierski obsługuje takie kierunki jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Francja, Irlandia, Litwa, Niemcy, Portugalia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy i wiele innych.

Przesyłki za granicę są realizowane w modelu door-to-door, czyli odbierane przez kuriera i dostarczane pod wskazany adres. Paczki możesz nadać bez wychodzenia z domu za pośrednictwem platformy Furgonetka.pl. 

Jak kształtują się stawki za wysyłkę? Oto przykładowe kierunki wraz z cenami netto: 

  • Niemcy już od 57,99 zł netto 
  • Wielka Brytania już od 75,99 zł netto 
  • Włochy już od 66,49 zł netto
  • Francja już od 66,49 zł netto 
  • Holandia już od 66,49 zł netto 
  • USA już od 88,99 zł netto

Więcej szczegółów znajdziesz w cenniku międzynarodowym FedEx.

Jeśli nadajesz ponad sto przesyłek miesięcznie np. jako sklep internetowy, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niższe stawki na paczki międzynarodowe:

baner-na-bloga-nadawaj-2-razy-szybciej

Jak wysłać przesyłkę międzynarodową FedEx? 

Przesyłkę zagraniczną z przewoźnikiem FedEx nadasz szybko i wygodnie za pośrednictwem naszej platformy online. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, opłacić zlecenie, przygotować przesyłkę i poczekać na odbiór przez kuriera. 

Jak zamówić paczkę za granicę przez Furgonetka.pl krok po kroku? 

1. Zaloguj się na swoje konto na Furgonetka.pl (lub zarejestruj nowe konto), a następnie wybierz opcję Dodaj przesyłkę.
2. Uzupełnij formularz o dane Nadawcy i Odbiorcy. W tej drugiej sekcji określisz również kraj adresata.
3. Wprowadź wszystkie szczegóły dotyczące Twojej paczki oraz zaznacz ew. usługi dodatkowe, np. opcję FedEx Priority, przyspieszającą dostawę przesyłki.
4. Zaznacz kafelek z przewoźnikiem FedEx, aby zobaczyć ostateczną wycenę zamówienia.
5. Opłać przesyłkę środkami z salda na koncie lub wybraną formą płatności.

Gotowe. Przygotuj przesyłkę do nadania, naklejając na opakowanie etykietę nadawczą, i poczekaj na jej odbiór przez kuriera. 

Ważne
Jeśli wysyłasz paczkę poza granice Unii Europejskiej, przygotuj także ​​​​​​​dokumenty celne: oświadczenie exportera, pełnomocnictwo do działania w charakterze przedstawiciela pośredniego/bezpośredniego oraz fakturę proforma (w przypadku sprzedaży próbek i prezentów). Każdy z tych dokumentów wygenerujesz z naszej platformy Furgonetka. 

Jakie przesyłki międzynarodowe możesz nadać z przewoźnikiem FedEx? Paczki od 1 do 30 kg, z rozróżnieniem na kilkanaście przedziałów wagowych. 

Dlaczego warto nadawać paczki z FedEx? 

FedEx to międzynarodowy operator kurierski, z którym tanio i bez problemu wyślesz paczki do odbiorców na terenie Unii Europejskiej (np. do Belgii, Hiszpanii i Chorwacji), a także w dalsze zakątki świata. Od niedawna w naszej ofercie są dostępne kierunki FedEx USA i Kanada. 

Kurierzy FedEx docierają zarówno do dużych miast, jak i do mniejszych miejscowości za granicą. Za sprawą rozbudowanej sieci punktów przeładunkowych, są w stanie zrealizować dostawy międzynarodowe w czasie ok. 5 dni roboczych. Firma udostępnia również usługę Priority, która umożliwia skrócenie dostawy do 1 – 3 dni roboczych, zależnie od kodu pocztowego Odbiorcy. 

Podsumowanie

Według naszych analiz (obejmujących przesyłki standardowe do 30kg), firma FedEx oferuje największą skuteczność i terminowość doręczeń. A to tylko jeden z powodów, dla których warto skorzystać z usług tego przewoźnika. Firma zapewnia dostawy paczek międzynarodowych do różnych miejsc na świecie w atrakcyjnych cenach. Nadanie przesyłki zamówisz szybko i wygodnie przez naszą platformę Furgonetka.pl.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock