Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/03/21

Paczka Gabaryt 20 nowa usługa od Ambro Express Furgonetka

Planujesz przesłać części rowerowe do serwisu lub niewielki mebel do renowacji? Mamy dla Ciebie dobre wieści. Teraz możesz nadać paczkę o niestandardowych wymiarach i wadze do 20 kg w niższej cenie. A wszystko to dzięki nowej usłudze Gabaryt 20, którą wprowadziliśmy wraz z przewoźnikiem Ambro Express.

Na czym polega usługa Gabaryt 20?

Przewoźnik Ambro Express umożliwia Ci nadanie przesyłek niestandardowych bezpiecznie i w korzystnej cenie. W ramach nowej usługi możesz wysłać paczkę, która spełnia następujące warunki:

  • Waga przesyłki wynosi nie więcej niż 20 kg
  • Najdłuższy bok paczki nie przekracza 200 cm
  • Suma wszystkich trzech boków paczki (A + B + C) osiąga maksymalnie 220 cm.

Jak nadać paczkę z Ambro Express?

Każdy nietypowy przedmiot, który spełnia warunki nowej usługi, możesz nadać w kilku prostych krokach przez internet. Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu Furgonetka.pl, wybierzesz przewoźnika Ambro Express i wypełnisz krótki formularz.

Najpierw należy podać wszystkie dane dotyczące nadawcy, odbiorcy i informacje o gabarycie paczki, a następnie opłacić nadanie. Później pozostaje już tylko zapakować przesyłkę zgodnie ze wskazówkami przewoźnika i czekać na odbiór przez kuriera.

Chcesz nadać paczkę cięższą niż 20 kg?

Paczka Gabaryt 20 to nie jedyna dostępna opcja w ofercie przewoźnika. Z Ambro Express w łatwy i bezpieczny sposób wyślesz różne przedmioty o dużych rozmiarach, m.in. części samochodowe, materiały budowlane, sprzęt sportowy czy meble domowe i ogrodowe.

Kurier Ambro Express odbierze od Ciebie paczki do 30 kg i 50 kg, a także palety do 100 kg i 200 kg. Możesz również zdecydować się na usługi dodatkowe, np. na ubezpieczenie przesyłki lub powiadomienia SMS. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w cenniku Ambro Express.

Podsumowanie

Nowa usługa Paczka Gabaryt 20 to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli zależy Ci na wysyłce nietypowych przedmiotów o względnie dużym rozmiarze i niewielkiej wadze. Nadając tego rodzaju paczkę, możesz być pewnym szybkiego i bezpiecznego transportu.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock