Ostatnia aktualizacja artykułu 2023/03/23

Ambro Express – przesyłki niestandardowe bez przepłacaniaChcesz wysłać zderzak, skrzynię biegów lub inne części samochodowe? Masz do nadania meble ogrodowe, rower lub wiadro z farbą i zależy Ci na bezpieczeństwie oraz korzystnej cenie wysyłki? Prowadzisz firmę i często wysyłasz ponadgabarytowe przedmioty lub ładunki drobnicowe? Sprawdź usługi firmy Ambro Express – dzięki nim możesz wysyłać nietypowe przesyłki w atrakcyjnych cenach.

Co można wysłać za pośrednictwem Ambro Express?

Większość przesyłek, które nadajemy mieści się w ramach standardów wyznaczonych przez firmy kurierskie. Czasami jednak mamy potrzebę wysłania paczki niestandardowej o nieregularnym kształcie, nietypowej zawartości czy dużej wadze. Nie zawsze możliwe jest również zapakowanie takiej przesyłki w sposób, który zakwalifikuje ją jako paczkę standardową. W przypadku wielu kurierów nadanie paczki gabarytowej wiąże się z dodatkowymi opłatami związanymi z ich sortowaniem. Rozwiązaniem w tej sytuacji są usługi firmy kurierskiej Ambro Express, która specjalizuje się w transporcie nietypowych oraz niestandardowych przesyłek.

Przykładowe towary, które możesz nadać za pośrednictwem Ambro Express:

  • części samochodowe, np. skrzynie biegów, zderzaki, maski, drzwi samochodowe;
  • artykuły budowlane, np. drabina, wiadro z farbą;
  • artykuły i urządzenia sportowe, np. rower, kajak, ponton;
  • meble ogrodowe, np. stoły, krzesła, huśtawki;
  • meble domowe, np. kanapa, sofa, fotel;
  • wanna i parawany nawannowe.

Przed nadaniem paczki warto sprawdzić listę towarów zakazanych Ambro Express, znajduje się na niej m.in. sprzęt RTV i AGD.

Ile kosztuje nadanie przesyłki niestandardowej przez Ambro Express?

Oferta Ambro Express wyróżnia się brakiem wagi wymiarowej. Oznacza, to że w łatwy sposób i w korzystnej cenie możesz wysłać przedmioty, które mimo niewielkiej wagi mają duże rozmiary. Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny za przesyłki nadane kurierem Ambro Express:

  • paczka do 30 kg – 127,33 zł brutto;
  • paczka od 30 do 50 kg – 146,36 zł brutto;
  • paleta do 100 kg – 221,01 zł brutto;
  • paleta od 100 do 200 kg – 229,79 zł brutto.

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów nadawania przesyłek są dostępne w cenniku Ambro Express.

W przypadku wszystkich przesyłek nadawanych za pośrednictwem firmy kurierskiej Ambro Express możesz skorzystać z szeregu usług dodatkowych, takich jak m.in. ubezpieczenie przesyłki czy powiadomienia SMS informujące o statusie paczki. Bardzo wygodną funkcją jest również śledzenie przesyłki Ambro Express, dzięki której możesz na bieżąco poznać wszelkie etapy przekazywania paczek.

Podsumowanie

Transport dużych gabarytów nie musi być skomplikowany, większość rzeczy wyślesz bezpiecznie kurierem Ambro Express. Jeśli chcesz nadać maskę lub zderzak – sprawdź jak zapakować części samochodowe. Potrzebujesz przetransportować sofę lub regał? Dowiedz się jak zapakować meble do nadania firmą kurierską Ambro Express.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock