Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/09/03

 

Nowa usługa Poczta Ekspres 24 dostępna na Furgonetka.pl

Wysyłasz dużo przesyłek i zależy Ci na szybkim czasie dostarczenia? Prowadzisz sklep internetowy lub po prostu regularnie nadajesz prywatne paczki i chcesz obniżyć koszty? Sprawdź nową usługę Poczty Polskiej, którą właśnie wprowadziliśmy do naszego serwisu. Dowiedz się jak działa i skorzystaj z możliwości, jakie daje oferta Poczta Ekspres 24.

Jak działa usługa Poczta Ekspres 24?

Dzięki usłudze Poczta Ekspres 24 paczka zostanie dostarczona już do drugiego dnia roboczego od nadania. Przesyłkę możesz nadać za pośrednictwem kuriera, który odbierze ją z dowolnego adresu lub samodzielnie zanieść ją do najbliższej placówki Poczty Polskiej albo punktu partnerskiego (sklep Żabka, kiosk RUCH, stacja paliw Orlen) i tam ją nadać.

Aby Twoja paczka została doręczona na następny dzień roboczy, powinieneś ją nadać:

  • do godziny 17:00 w dniu roboczym w miastach wojewódzkich;
  • do godziny 15:00 w dniu roboczym pozostałych miastach i miejscowościach.

Jakie wymiary może mieć paczka w usłudze Poczta Ekspres 24?

Maksymalne wymiary przesyłek, które można nadać w ofercie Poczta Ekspres 24:

  • odbierane przez kuriera – waga 50 kg; max. długość to 150 cm, przy czym suma wymiarów nie może przekroczyć 250 cm;
  • doręczane do placówek pocztowych lub punktów partnerskich – waga: 20 kg; wymiar: 70 cm x 60 cm x 60 cm;
  • dostarczane do automatów pocztowych – waga 20 kg, wymiar: 60 cm x 47 cm x 37 cm, przy czym dla paczek o kształcie cylindrycznym 20 cm x 60 cm (średnica x długość);

Minimalna wielkość przesyłki, którą można nadać w usłudze Poczta Ekspres 24 to 10 x 16 x 1 cm.

Ile kosztuje usługa Poczta Ekspres 24?

Ceny usługi Poczta Ekspres 24 w naszym serwisie zaczynają się już od 17,84 zł brutto za paczkę do 10 kg, a cały wykaz cen dostępny jest w cenniku. W standardowej usłudze wszystkie paczki są ubezpieczone do kwoty 1000 zł, jednak za dodatkową opłatą wartość ubezpieczenia może wzrosnąć do prawie 20000 zł.

Nowa usługa Poczta Ekspres 24 dostępna na Furgonetka.plNowa usługa Poczta Ekspres 24 dostępna na Furgonetka.pl

Poczta Ekspres 24 – usługa dostępna dla wszystkich

Usługa Poczta Ekspres 24 dostępna jest dla wszystkich klientów, zarówno tych biznesowych, jak i prywatnych. Przesyłkę, która została wysłana przez usługę Poczta Ekspres 24 możesz śledzić w aplikacji Furgonetka. Dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć jaki jest jej status i kiedy dokładnie możesz się spodziewać dostarczenia.

Podsumowanie

Placówki Poczty Polskiej znajdują się nawet w najmniejszych miejscowościach, a ich dostępność sprawia, że ta oferta jest bardzo często wybierana. Nowa usługa Poczty Polskiej Ekspres 24 pozwala na doręczenie przesyłki kurierskiej jeszcze szybciej niż w przypadku Kurier48. Jeśli więc zależy Ci na czasie i konkurencyjnej cenie, wypróbuj opcję wysyłki przez Poczta Ekspres 24.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock