Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/03/26

Nowa usługa na Furgonetka.pl - zamawiaj kuriera bez drukowania listów przewozowych

Wprowadziliśmy nową usługę na Furgonetka.pl. Już dziś zamawiaj kuriera bez konieczności drukowania listów przewozowych. Sprawdźcie poniżej, jak działa ta opcja dodatkowa. 

Jak można zamówić kuriera bez drukowania etykiet?

Jeśli chcecie nadać przesyłkę, ale nie posiadacie w domu drukarki i nie możecie wydrukować dokumentów przewozowych, to teraz macie możliwość skorzystania z naszej nowej usługi dodatkowej. Pozwoli Wam ona zamówić kuriera, bez konieczności drukowania etykiety. Dokumenty zostaną przywiezione przez kuriera, który będzie odbierał Waszą przesyłkę. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy tylko, że w formularzu zamówienia przesyłki przejdziecie do sekcji, która zwiera “Usługi dodatkowe”. Tam na liście znajdziecie  opcję “Kurier przywiezie dokumenty przewozowe”, którą należy zaznaczyć. 

Ważne: Pamiętajcie, że opcja zamówienia przesyłek bez drukowania dokumentów przewozowych dostępna jest wyłącznie dla firmy DPD. 

Jak zamówić kuriera bez drukowania etykiet na Furgonetka.pl?

Źródło: materiały własne

Następnie wystarczy tylko, że opłacicie zamówioną przesyłkę. Na stronie z potwierdzeniem zamówienia będziecie mieli informację o tym, że dokumenty przewozowe dostarczy kurier zgłaszający się po Waszą paczkę. Zostanie Wam już tylko przekazanie przesyłki kurierowi DPD

Ważne: Pamiętajcie, że ta usługa dodatkowa jest całkowicie darmowa i możecie z niej korzystać bez żadnych dodatkowych opłat. 

Podsumowując

Jak widzicie zamówienie kuriera bez drukowania listu przewozowego jest bardzo proste. Zależało nam, aby udostępnić Wam tę opcję, gdyż wiemy, że była ona przez Was wyczekiwana. Staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wprowadzać kolejne funkcje, dzięki którym zamawianie kuriera będzie jeszcze prostsze. Pamiętajcie, że o wszystkich naszych nowych usługach możecie przeczytać na naszym blogu. 

Źródło zdjęcia głównego: depositphotos.com