Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/11/05

Dodaliśmy platformę SkyShop do źródeł sprzedaży na Furgonetka.pl

Jeśli sprzedajesz w internecie i prowadzisz swój sklep na platformie SkyShop, to teraz możesz szybko i prosto zintegrować się z naszym serwisem. Właśnie dodaliśmy platformę SkyShop do źródeł sprzedaży. Sprawdź, jak w 5 prostych krokach możesz zintegrować SkyShop z Furgonetka i obsługiwać swoje zamówienia jeszcze lepiej.

Jak zintegrować swoje konto na Furgonetka ze sklepem internetowym na SkyShop?

Jeśli masz sklep internetowy, który działa w oparciu o platformę SkyShop, to teraz możesz zintegrować go z serwisem Furgonetka. Poniżej przedstawiamy Ci 5 prostych kroków, które pomogą Ci to zrobić. 

1. Zaloguj się do panelu administracyjnego swojego sklepu na SkyShop.

2. Z górnego menu, wybierz zakładkę “Konfiguracja” i z poniższej listy przejdź do sekcji “Web API sklepu”.

Jak zintegrować Furgonetka.pl z platformą SkyShop?

Źródło: SkyShop

3. Ustal i wprowadź klucz dostępu do Web API sklepu, a następnie potwierdź wprowadzone dane, klikając w ikonę “Zapisz”.

Integracja serwisu Furgonetka.pl z platformą sklepową SkyShop

Źródło: SkyShop

nowa integracja skyshop furgonetka

Źródło: materiały własne

4. Zaloguj się na swoje konto w serwisie Furgonetka.pl i klikając w adres e-mail w prawym górnym rogu, przejdź do sekcji “Ustawienia”. Z lewego menu wybierz opcję “Integracje” i kliknij w ikonę z logo SkyShop.

5. Uzupełnij wymagane dane w formularzu, czyli podaj nazwę wyświetlania (dowolna nazwa dla Twojego sklepu), adres swojego sklepu (adres w formie http://…) oraz klucz Web API, który utworzyłeś w panelu administracyjnym na platformie SkyShop. Następnie kliknij w przycisk “Dodaj”, aby zatwierdzić wprowadzone zmiany. 

dodaj nowa integracja skyshop furgonetka

Źródło: materiały własne

Twoje zamówienia zostaną zaimportowane do serwisu Furgonetka w przeciągu kolejnych 5 minut. Będą one widoczne w nowej zakładce “Import zamówień”. 

Dlaczego warto zintegrować swój sklep z Furgonetka?

Integracja z Furgonetka pozwoli Ci sprawniej zarządzać zamówieniami w Twoim sklepie. Będziesz mógł automatycznie generować dokumenty przewozowe dla swoich wysyłek i szybciej zlecać ich odbiór przez kuriera. Wszystkie informacje o nadawanych przesyłkach będziesz miał w jednym miejscu. Dzięki naszym dodatkowym narzędziom zautomatyzujesz procesy logistyczne w swojej firmie i będziesz mógł na bieżąco monitorować statusy swoich paczek. 

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos