Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/02/21

nadawaj-paczki-ekspresowo-z-deligoo-taniej-niz-zwykle-promocja-deligoo-furgonetka-short

Szukasz sposobu, żeby szybko i wygodnie przekazać paczkę komuś z Twojego miasta? Chcesz sprawić prezent bliskiej osobie, ale nie macie szans na spotkanie? Obie sprawy pomogą Ci załatwić kurierzy DeliGoo, którzy dostarczają przesyłki ekspresowo. A co najlepsze – właśnie wystartowała promocja na tę usługę miejską w naszym serwisie. 

-15% na dostawę ekspresową z DeliGoo w Twoim mieście

Przesyłkę w trybie ekspresowym z przewoźnikiem DeliGoo nadasz za pośrednictwem Furgonetki w ponad 20 miastach w całej Polsce. I to nie tylko w Warszawie czy Krakowie, ale także w mniejszych miejscowościach (m.in. w Elblągu, Płocku, Tarnowie). 

Decydując się na usługę miejską w promocji:

  • za kopertę DOX (35 x 25 x 5 cm do 1kg) zamiast 16,97 zł brutto zapłacisz 14,39 zł brutto 
  • za paczkę (64 x 38 x 8 cm do 25kg) zamiast 16,97 zł brutto zapłacisz 14,39 zł brutto
  • za paczkę (64 x 38 x 19 cm do 25kg) zamiast 18,39 zł brutto zapłacisz 15,62 zł brutto 
  • za paczkę (64 x 38 x 41 cm do 25kg) zamiast 19,80 zł brutto zapłacisz 16,85 zł brutto 

baner DeliGoo Furgonetka

Chcesz zamówić przesyłkę w ramach oferty specjalnej? Masz na to czas do końca miesiąca. Akcja promocyjna potrwa od 14 do 28 lutego (zniżka 15% obowiązuje wyłącznie na opłaty podstawowe). 

Więcej szczegółów dotyczących usług dodatkowych, takich jak zamówienie paczki z gwarancją dostawy do 120 minut, znajdziesz w cenniku DeliGoo. To tutaj sprawdzisz również, czy kierowcy są dostępni w Twojej lokalizacji. 

Jakie sprawy załatwisz z usługą DeliGoo?

W ramach usługi realizowanej w Twoim mieście, bez problemu np. nadasz dokumenty do partnera biznesowego lub odbierzesz wydruki z drukarni czy umowy z siedziby firmy. W tym celu możesz zamówić przesyłkę w kopercie DOX. 

Możesz także zlecić dostawę większych rzeczy. Do wyboru masz aż 3 przedziały maksymalnych wymiarów przesyłek do 25 kg: 64 x 38 x 8 cm, 64 x 38 x 19 cm oraz 64 x 38 x 41 cm. Taka opcja świetnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy potrzebujesz np. przekazać komuś prezent lub zamówić odbiór produktów z lokalnego sklepu. 

Zanim nadasz paczkę, sprawdź, czy jej zawartość nie znajduje się przypadkiem na liście towarów zakazanych w regulaminie tego przewoźnika. Z DeliGoo nie dostarczysz m.in. wartości pieniężnych, drzew, krzewów czy zwierząt. 

Na czym polega dostawa ekspresowa z DeliGoo?

Zamawiasz przesyłkę przez serwis Furgonetka.pl (zobacz: jak zamówić przesyłkę ekspresowo z DeliGoo), a jeden z kierowców, który akurat przebywa w pobliżu wskazanego adresu Nadawcy, podjeżdża po paczkę i dowozi ją do Odbiorcy. Kurierzy firmy DeliGoo oferują dostawy od drzwi do drzwi. Nie ma więc potrzeby wychodzenia na spotkanie z kierowcą. 

Decydując się na dostawę ekspresową, masz gwarancję minimum formalności. Nie musisz tracić czasu na drukowanie etykiety czy innych dokumentów przewozowych. Jak zatem oznaczyć paczkę dla kuriera?  Po wypełnieniu formularza nadania, system przydzieli Ci numer zamówienia dla paczki. Zapisz go wyraźnymi, dużymi literami na przesyłce, najlepiej czarnym markerem. 

Przygotowanie paczki również nie sprawi Ci problemu. Firma DeliGoo nie narzuca wytycznych dotyczących opakowania przesyłki. Wystarczy, że zapakujesz ją w taki sposób, aby zawartość była zabezpieczona, szczelnie zamknięta i nie stanowiła zagrożenia (np. ostrymi krawędziami) dla innych paczek przewożonych przez kuriera. 

Kiedy przewoźnik dostarcza paczki ekspresowe? 

Jeśli zamówisz przesyłkę do godz. 17:00, kierowca dowiezie ja jeszcze tego samego dnia. W przypadku nadania po tej godzinie, paczka trafi do Odbiorcy w kolejnym dniu roboczym. 

Z DeliGoo możesz również skorzystać z usługi Express, która gwarantuje dostawę przesyłki w czasie krótszym niż 120 minut (odległość między punktem nadania i odbioru nie może jednak wynosić więcej niż 8 km). 

Kurierzy dostarczają paczki od godz. 11:00 do wieczora (22:00 – 23:00). Godziny dostawy zależą od wybranego miasta. 

Podsumowanie

Dostawa ekspresowa z DeliGoo pozwoli Ci szybko i wygodnie załatwić sprawy bez wychodzenia z domu. Z pomocą kuriera przekażesz komuś prezent, dokumenty do podpisania, a nawet zamówisz produkty z lokalnego sklepu. Sprawdź, czy usługa miejska działa w Twoim mieście i skorzystaj z szeregu możliwości.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock