Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Moduł do integracji z WooCommerce już dostępny

Prowadzisz sklep internetowy w oparciu o WooCommerce? Od teraz możesz bez problemu importować zamówienia ze sklepu internetowego i nadawać przesyłki przez serwis Furgonetka.pl. Zobacz, jak wykorzystać moduł do integracji z WooCommerce.

Dodaliśmy nowe źródło importu zamówień. Jeśli prowadzisz e-sklep na WooCommerce, możesz teraz importować zamówienia za pomocą darmowej wtyczki, która zintegruje Cię z naszym serwisem. Jak to zrobić? Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez procedurę instalacji modułu i podpowiemy, dlaczego warto go wykorzystać, by jeszcze bardziej usprawnić system sprzedaży internetowej.

  1. Zaloguj się do swojego konta na stronie https://furgonetka.pl/
  2. Przejdź do ustawień
  3. Po lewej stronie, w panelu “Moje konto”, kliknij w zakładkę “Import zamówień”
  4. Spośród dostępnych platform sprzedażowych (Allegro, PrestaShop, Shoper, Shoplo, Magento, IdoSell Shop, WooCommerce, eBay) wybierz ikonę WooCommerce

Moduł do integracji z WooCommerce już dostępny

5. Pobierz wtyczkę z przekierowanej podstrony (format .zip) a następnie dodaj i włącz wtyczkę w swoim sklepie – powinna być widoczna na liście wtyczek

Moduł do integracji z WooCommerce już dostępny

Dlaczego warto skorzystać z modułu WooCommerce?

Instalacja wtyczki WooCommerce umożliwia integrację zamówień ze sklepów korzystających z oprogramowania CMS, w tym WordPressa. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie dane dotyczące zamówień Twojego sklepu będą automatycznie importowane bezpośrednio do panelu klienta serwisu Furgonetka.pl. W ten sposób zaoszczędzisz czas, który musiałbyś przeznaczyć na uzupełnienie niezbędnych informacji, dotyczących wysyłki przesyłek. Zdecydowanym uproszczeniem będzie również możliwość automatycznego generowania etykiet. Co warte podkreślenia, wtyczka i integracja z serwisem jest całkowicie darmowa.

Podsumowanie

Moduł do integracji WooCommerce z serwisem Furgonetka.pl pozwala zautomatyzować i uprościć proces wysyłki w Twoim sklepie. Dzięki jej wykorzystaniu oszczędzasz czas a co najważniejsze, skracasz proces realizacji zamówień. Nie musisz już samodzielnie uzupełniać niezbędnych formalności. Wszystkie dane są automatycznie importowane do naszego panelu, z którego możesz bezpośrednio nadawać przesyłki do swoich klientów.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos