Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Mamy nową podstronę “Śledzenie przesyłek”

Udostępniliśmy nową podstronę „Śledzenie przesyłek”, za pomocą której możecie w prosty i szybki sposób śledzić swoje przesyłki i sprawdzać ich aktualny status. Jak wygląda nowa podstrona i jak z niej korzystać? Więcej szczegółów znajdziecie w dalszej części artykułu.

Szybka i bezproblemowa dostawa paczek jest dla wielu z nas codziennością. Nadawać i odbierać przesyłki możemy praktycznie bez wychodzenia z domu, a na każdym etapie podróży mamy możliwość sprawdzenia ich statusu. Dzięki temu faktycznie wiemy, czy przesyłka została wydana kurierowi, kiedy możemy spodziewać się jej dostawy, a co najważniejsze mamy pewność, że podczas doręczenia nie wystąpiły żadne problemy.

Od teraz aktualny status przesyłki możesz szybko i samodzielnie sprawdzić na naszej stronie. Nie musisz dodatkowo kontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta z pytaniem, co dzieje się z Twoją paczką. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w jednym miejscu. Jak to zrobić?

Śledzenie przesyłek

Na stronie https://furgonetka.pl/ w menu na górnym panelu pojawiła się zakładka “Śledzenie przesyłek”, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób możecie na nią przejść i sprawdzić aktualny status paczek.

 

Mamy nową podstronę “Śledzenie przesyłek”

 

Przenieśliśmy tam wyszukiwarkę, która pozwoli Wam samodzielnie zlokalizować paczkę po wprowadzeniu jej numeru.

 

Mamy nową podstronę “Śledzenie przesyłek”

 

 

Po wprowadzeniu numeru przesyłki, zostaniesz automatycznie przekierowany do strony, na której znajdować się będzie “droga” Twojej paczki a także dane kontaktowe do przewoźnika realizującego zlecenie. Dodatkowo masz możliwość śledzenia przesyłki mobilnie, skanując unikalny kod QR.

 

Mamy nową podstronę “Śledzenie przesyłek”

Mamy nową podstronę “Śledzenie przesyłek”

 

Aplikacja mobilna

Jeśli chciałbyś na bieżąco sprawdzać status swojej paczki niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz, warto zainstalować dedykowaną aplikację Furgonetka.pl, która umożliwia łatwe i szybkie sprawdzanie aktualnych statusów wszystkich przesyłek. Aplikację możesz pobrać na telefony z systemami Android i iOS. Statusy paczek pozwalają je śledzić, sprawdzać co się z nimi dzieje na każdym etapie podróży. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz odpowiednio wcześniej zareagować, zmienić datę, czy też miejsce dostawy, a przede wszystkim uniknąć sytuacji, w której kurier nie zastanie Cię w domu.

Pomoc dotycząca śledzenia przesyłek

Potrzebujesz pomocy związanej z możliwością śledzenia przesyłki? Przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania związane z najczęstszymi problemami dotyczącymi śledzenia przesyłek. Nie wiesz, jaki jest szacowany czas dostarczenia przesyłki, dlaczego status paczki nie zmienił się, co zrobić w przypadku podejrzeń o zagubienie przesyłki? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w dedykowanych artykułach, dostępnych na dole podstrony.

 

Mamy nową podstronę “Śledzenie przesyłek”

Podsumowanie

Nowa podstrona “Śledzenie przesyłek” została stworzona po to, by ułatwić Wam możliwość monitorowania przesyłek. Dzięki zakładce wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu, bez konieczności ich wcześniejszego wyszukiwania na odrębnych stronach. Sprawdzicie status Waszych przesyłek, zainstalujecie aplikacje mobilną i znajdziecie odpowiedzi na nurtujące pytania. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzicie czas. Dodatkowo sprawdzając aktualne statusy przesyłek, będziecie mogli odpowiednio wcześniej zareagować na wszelkie niejasności związane z przesyłką.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos