Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/03/26

Furgonetka.pl ma już 8 lat i ponad 10,5 mln nadanych przesyłek

Właśnie minął kolejny rok działalności naszego serwisu Furgonetka. Jesteśmy z Wami już 8 lat i z tej okazji, tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was infografikę, w której podsumowujemy to, co udało się nam się wspólnie osiągnąć w tym czasie. Znajdziecie tam też mały upominek. 🙂

8 lat działalności Furgonetka w liczbach

Przez te 8 lat wiele się działo i dużo udało nam się osiągnąć, ale chyba nic nie cieszy nas bardziej, niż stale rosnąca liczba naszych klientów. W tej chwili jest Was już ponad 400 tysięcy. To 54% więcej niż przed rokiem i ponad 2 razy tyle, co dwa lata temu. Miło nam, że wybieracie właśnie nasz serwis i ufacie naszych usługom. Mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej.

W ciągu tych 8 lat nadaliście za naszym pośrednictwem aż ponad 10,5 miliona przesyłek. Tylko w tym roku liczba wysyłanych paczek zwiększyła się o niespełna 60% i podwoiła się w stosunku do 2016 roku. Niesamowite jest to, że co 8,4 sekundy ktoś z Was nadaje u nas paczkę.

Cieszy nas także fakt, że pomimo rosnących wolumenów przesyłek usługi kurierskie oferowane przez naszych partnerów są wciąż na wysokim poziomie. Odsetek reklamacji jest minimalny i wynosi jedynie 0,75%, co oznacza, że aż 99,22% przesyłek zostało doręczonych bez problemów. Miło jest też czytać Wasze pozytywne opinie na nasz temat. W tej chwili jest ich na Opineo aż ponad 50 tysięcy. Zachęcam Was do zajrzenia do naszej urodzinowej infografiki, która znajduje się poniżej. Jest na niej kilka ciekawostek m.in. o średnim czasie doręczenia przesyłki, najszybciej dostarczonej paczce czy liczbie minut, które pracownicy naszego Biura Obsługi spędzili na rozmowach z Wami. Dodatkowo na samym jej dole znajdziecie mały prezent. 🙂

Furgonetka.pl ma już 8 lat i ponad 10,5 mln nadanych przesyłek

Co jeszcze działo się w Furgonetka w tym roku?

Nasz team stale rośnie. Jak widzieliście na powyższej infografice, nasze Biuro Obsługi powiększyło się aż o 50% tylko w tym roku. Działamy dla Was z trzech biur, w dwóch, różnych miastach i na bieżąco rekrutujemy kolejne osoby. Staramy się także wciąż rozwijać naszą ofertę. W tym roku do naszych partnerów dołączyła firma DHL. Cieszymy się, że udało nam się w końcu zintegrować z tym przewoźnikiem, gdyż dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie już usługi wszystkich czołowych firm z branży kurierskich. Rozpoczęliśmy także współpracę z Allegro, gdzie udostępniliśmy sprzedawcom oferującym tam swoje produkty możliwość zamówienia kuriera z naszej oferty i po naszych cenach. Naszymi partnerami zostały też takie platformy sklepowe jak Shoper, Home.pl i AtomStore.

Na bieżąco rozwijamy także nasz serwis i nasze inne usługi. Niedawno na stronie Furgonetka udostępniliśmy Wam nową zakładkę kontakt, dzięki której możecie w prosty i szybki sposób samodzielnie znaleźć informację na nurtujące Was pytania, bez konieczności dzwonienia na infolinię. W tym roku odświeżyliśmy także formularz zamawiania przesyłki, aby był bardziej intuicyjny. Dodatkowo wprowadziliśmy stronę, na której możecie monitorować statusy firm kurierskich i sprawdzać na bieżąco czy u któregoś z przewoźników nie występują problemy z zamówieniem przesyłki. W tym roku wystartował też Program Poleceń, w którym możecie zbierać kody rabatowe na przesyłki nadawane na Furgonetka za polecanie naszych usług. Mogę Wam zdradzić, że to nie koniec nowości. 😉 W nadchodzącym roku, czyli już niebawem, możecie spodziewać się nowej strony śledzenia przesyłki, nowego systemu powiadomień SMS oraz unowocześnionej aplikacji mobilnej Furgonetka. Planujemy też dalszy rozwój naszego drugiego serwisu Furgonetka Giełda, który we wrześniu obchodził drugie urodziny. Niedługo zaprezentujemy Wam jego nową odsłonę.

Podsumowując

Jak widzicie dużo się w tym roku u nas działo, a jeszcze więcej przed nami, więc śledźcie naszego bloga na bieżąco, bo tutaj będziemy Was informować o każdej nowości. Pozostaje mi już tylko podziękować wszystkim tym, którzy przez te lata pracowali i wciąż pracują nad rozwojem serwisu Furgonetka. To wszystko, co udało nam się osiągnąć przez te 8 lat to nasz wspólny sukces. Dziękuję też bardzo Wam – naszym Klientom, za to że nam ufacie i korzystanie z usług Furgonetka. Dla nas to duże wyróżnienie i najlepsza nagroda za te 8 lat pracy. Mogę Was zapewnić, że dalej będziemy się rozwijać i udoskonalać nasze serwisy oraz naszą ofertę, aby jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos