Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Jak mądrze wybrać kuriera do sklepu internetowego? Podcast Mistrzowie eCommerce home.pl

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy współpracę z platformą home.pl. W związku z tym, dziś chcemy Wam pokrótce opowiedzieć na czym ona polega i zachęcić do przesłuchania podcastu Mistrzowie eCommerce od home.pl, w którym Piotr Szymczak z Furgonetka.pl opowiada o tym, jak mądrze wybrać kuriera do sklepu internetowego.

Furgonetka.pl wjechała ze swoją ofertą do home.pl

Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z home.pl i udostępniliśmy sklepom tam działającym możliwość prostego i szybkiego zamówienie kuriera z naszej oferty, po atrakcyjnych cenach. Oznacza to, że jeśli ktoś z Was ma sklep internetowy na platformie home.pl, to może nadawać przesyłki bezpośrednio z panelu sklepu. Wystarczy tylko, że założycie konto w naszym serwisie, a potem ściągniecie aplikację Furgonetka.pl dostępną na home.pl, która pozwoli Wam nadawać zamówienia do klientów za pomocą tylko kilku kliknięć.

Pamiętajcie, że zarówno konto w naszym serwisie, jak i aplikacja Furgonetka.pl na home.pl jest całkowicie darmowa. Więcej informacji o naszej ofercie oraz o tym, jak rozpocząć nadawanie paczek z nami poprzez platformę home.pl znajdziecie w tym artykule.

Jak wybrać kuriera do sklepu internetowego? Posłuchaj podcastu Mistrzowie eCommerce home.pl

Mistrzowie eCommerce home.pl to audycja poświęcona tematyce e-commerce w Polsce i na świecie. W ostatnim, 11 już odcinku, możecie posłuchać Piotra Szymczaka, Członka Zarządu Furgonetka.pl, który opowiada jak mądrze wybrać kuriera do sklepu internetowego. Dowiecie się z niego m.in. dlaczego warto posiadać w sklepie internetowym minimum 2 firmy kurierskie, jakie błędy w oferowaniu metod dostawy popełnia prawie połowa sklepów internetowych w Polsce oraz dlaczego testowanie różnych usług kurierskich jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu w e-commerce.

Cały podcast dostępny jest tutaj:

Jeśli prowadzicie sklep internetowy lub macie to dopiero w planach, to serdecznie zachęcamy Was do przesłuchania tego nagrania. Zajrzyjcie też koniecznie do poprzednich odcinków podcastu Mistrzowie eCommerce home.pl. Podejmowanie są w nich zagadnienia związane m.in. z wyborem metod płatności do sklepu internetowego, sprzedażą online za granicę czy tworzeniem regulaminu. Wszystkie odcinki dostępne są na kanale YouTube home.pl, który znajdziecie tutaj.  

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos