Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/04/01

jak-zamowic-paczke-do-niemiec-z-ambro-express-furgonetka-short

Wysyłasz za zachodnią granicę paczki o nietypowych gabarytach? A może potrzebujesz jednorazowo dostarczyć do Niemiec np. rower lub drewniany stół? Skorzystaj z usług przewoźnika Ambro Express i nadawaj swoje przesyłki szybko i bezpiecznie. Do końca kwietnia 2022 roku wyślesz paczkę w obniżonych cenach. 

Wyślij paczkę do Niemiec 15% taniej z Ambro Express

Na naszej platformie Furgonetka.pl wyślesz przesyłkę do Niemiec z przewoźnikiem Ambro Express w nowych, niższych cenach. Promocja na paczki nadawane do naszych zachodnich sąsiadów potrwa do końca kwietnia 2022 roku.

Obniżka dotyczy wszystkich przedziałów wagowych i nalicza się od ceny podstawowej. Szczegóły znajdziesz w cenniku Ambro Express.

baner_furgonetka_wysylaj_ambro_express

Decydując się na wysyłkę paczki w promocji, bez usług dodatkowych:

  • za paczkę Gabaryt 20 do 20 kg zapłacisz 305,68 zł brutto
  • za przesyłkę do 30 kg zapłacisz 367,01 zł brutto
  • za paczkę do 50 kg zapłacisz 430,21 zł brutto
  • za paletę do 100 kg zapłacisz 470,66 zł brutto
  • za paletę do 200 kg zapłacisz 450,83 zł brutto

Jak wysłać przesyłkę do Niemiec z Ambro Express? 

Przesyłkę z przewoźnikiem Ambro Express nadasz szybko i bez wychodzenia z domu przez platformę Furgonetka. Zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę i dostarczy ją pod wskazany adres. Przewoźnik nie obsługuje doręczeń do punktów.

Jak zamówić przesyłkę krok po kroku? 

  1. Zaloguj się lub zarejestruj konto na stronie internetowej Furgonetka.pl, a następnie kliknij przycisk “Dodaj przesyłkę”. 
  2. Uzupełnij formularz o dane Nadawcy (lub sprawdź automatycznie zaciągnięte dane z konta) i Odbiorcy, podając adres w Niemczech.   
  3. Określ wszystkie szczegóły dotyczące Twojej paczki.
  4. Zaznacz kafelek z przewoźnikiem Ambro Express, aby dokonać ostatecznej wyceny. 
  5. Opłać przesyłkę wybraną metodą płatności i  odpowiednio zapakuj paczkę. Wydrukuj dokumenty przewozowe, naklej je na przesyłkę i poczekaj na jej odbiór przez kuriera Ambro Express.

Jakie przesyłki wyślesz z Ambro Express?

Kurier Ambro Express odbierze od Ciebie paczkę do 20 kg (w ramach usługi Gabaryt 20), jak również przesyłki do 30 kg i 50 kg oraz palety do 100 kg i 200 kg. Wybierając tego przewoźnika, możesz również dobrać usługi dodatkowe, np. ubezpieczenie przesyłki lub powiadomienia SMS. 

Ambro Express specjalizuje się w transporcie nietypowych oraz niestandardowych przesyłek. Z tą firmą kurierską w łatwy i bezpieczny sposób wyślesz przedmioty o dużych rozmiarach, m.in. części samochodowe, materiały budowlane, sprzęt sportowy czy meble domowe i ogrodowe.

Nie oznacza to jednak, że możesz nadać wszystko. Przed zamówieniem paczki, warto sprawdzić listę towarów zakazanych Ambro Express. Znajdują się na niej m.in. sprzęt RTV i AGD czy towary wymagające przewozu w kontrolowanej temperaturze.

Podsumowanie

Jak widzisz, wysyłkę paczki do Niemiec zlecisz szybko i tanio przez platformę Furgonetka.pl. Decydując się na usługi przewoźnika Ambro Express, możesz zamówić transport przedmiotów o dużych gabarytach, np. mebli czy sprzętu sportowego – i to w korzystnych cenach.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock