UPS śledzenie przesyłki

Nadajesz przesyłki UPS lub czekasz na odbiór? Lubisz wiedzieć, na jakim etapie aktualnie znajdują się Twoje paczki? Na naszej platformie online w każdej chwili możesz sprawdzić, jaki jest bieżący status przesyłki UPS. Wystarczy skorzystać z poniższej opcji śledzenia paczek.

Furgonetka kuriera UPS dostarczająca przesyłkę pod wskazany adres

Śledzenie

przesyłek UPS

Paczka z symbolem lokalizacji
Monitorowanie UPS to bardzo przydatna funkcja, dzięki której masz możliwość sprawdzenia, kiedy i gdzie została nadana paczka, kiedy została odebrana przez kuriera oraz gdzie aktualnie się znajduje. Dzięki śledzeniu paczki UPS zyskujesz pewność, że podczas doręczenia nie wystąpiły żadne niespodziewane problemy. Co więcej, możesz odpowiednio wcześniej zareagować, np. zmienić datę czy też miejsce dostawy.
Żarówka
Tracking UPS sprawdzisz na podstawie numeru przesyłki. Jest on generowany po wypełnieniu formularza nadania paczki kurierskiej. To unikalny kod złożony z ciągu znaków, który nadrukowany jest na liście przewozowym. Na każdym etapie podróży paczki zmienia się jej status, pozwalający zlokalizować przesyłkę.

Informacje o przesyłkach

zawsze pod ręką

Aplikacja Furgonetka.pl na urządzenia mobilne pozwoli Ci sprawdzić status Twojej przesyłki, kiedy tylko zechcesz. Zainstaluj aplikację i śledź wygodnie w każdym miejscu.
Google PlayApp StoreAppGallery
Zadowolona kobieta, trzymająca telefon z zainstalowaną aplikacją Furgonetka