UPS Śledzenie

Właśnie nadałeś przesyłkę UPS i nie wiesz, na jakim etapie aktualnie się znajduje? Zapewne chcesz wiedzieć, czy została już przygotowana do doręczenia. W każdej chwili możesz sprawdzić, jaki jest bieżący status paczki UPS.

Śledzenie przesyłek UPS

Monitorowanie UPS to bardzo przydatna funkcja, dzięki której mamy możliwość sprawdzenia, kiedy i gdzie została nadana paczka, kiedy została odebrana przez kuriera, gdzie w momencie sprawdzania się znajduje oraz w jakim terminie powinna być dostarczona. Dzięki śledzeniu paczki UPS mamy pewność, że podczas doręczenia nie wystąpiły żadne niespodziewane problemy. Co więcej, możemy odpowiednio wcześniej zareagować, np. zmienić datę, czy też miejsce dostawy.

Tracking UPS można sprawdzać na podstawie numeru przesyłki. Jest on generowany po wypełnieniu formularza nadania paczki kurierskiej. To unikalny kod, który nadrukowany jest na liście przewozowym.

Informacje o przesyłkach zawsze pod ręką

Aplikacja Furgonetka.pl na urządzenia mobilne pozwoli Ci sprawdzić status Twojej przesyłki, kiedy tylko zechcesz. Zainstaluj aplikację i śledź wygodnie w każdym miejscu.

Zainstaluj aplikację i śledź wygodnie w każdym miejscu.

Przeczytaj więcej o śledzeniu przesyłek

Przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania związane ze śledzeniem przesyłek oraz tematami pokrewnymi.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem