GLS Śledzenie

Najczęściej zaraz po nadaniu przesyłki kurierem chcemy wiedzieć, jaki będzie szacunkowy czas dostarczenia paczki. Zwykle zależy nam na jak najszybszej dostawie do odbiorcy. W każdej chwili możemy sprawdzić aktualny status paczki. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z naszego systemu, dzięki niemu śledzenie przesyłki GLS jest bardzo proste.

Śledzenie przesyłek GLS

Tracking GLS zawsze można odszukać na podstawie numeru przesyłki, który jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania paczki kurierskiej.

Monitoring GLS pozwala sprawdzić, kiedy i gdzie została nadana paczka, kiedy została odebrana przez kuriera, gdzie w momencie sprawdzania się znajduje oraz w jakim terminie powinna zostać dostarczona. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że podczas doręczenia nie wystąpiły żadne niespodziewane problemy.

Informacje o przesyłkach zawsze pod ręką

Aplikacja Furgonetka.pl na urządzenia mobilne pozwoli Ci sprawdzić status Twojej przesyłki, kiedy tylko zechcesz.

Zainstaluj aplikację i śledź wygodnie w każdym miejscu.

Furgonetka.pl site saves information in form of cookie files. They are used for statistical, advertising and functional purpouses - what help us to adapt our site for users visiting us frequently. Read more »

I accept cookies policy