Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/10/26

zmiany-w-trybie-pracy-firm-kurierskich-1-i-11-listopada-2021-roku-furgonetka-shortNa czas Święta Zmarłych (1.11) oraz Święta Niepodległości (11.11) w 2022 roku firmy kurierskie planują zmiany w trybie pracy. Zobacz, jak w tych dniach będą wyglądały nadania i odbiory u konkretnych przewoźników.  Wpis jest aktualizowany na bieżąco o nowe informacje. 

Tryb pracy firmy kurierskiej DPD

Firma DPD wprowadza kilka zmian w funkcjonowaniu jej usług na czas dni ustawowo wolnych od pracy. Oto szczegóły: 

  • W terminie 1 listopada nie będzie realizowana dostawa paczek. Przesyłki nadane w poniedziałek 31 października będą w doręczeniu w środę 2 listopada.
  • W piątek 11 listopada firma DPD nie realizuje dostawy paczek. Przesyłki nadane w czwartek 10 listopada będą w doręczeniu w poniedziałek 14 listopada lub w sobotę 12 listopada dla paczek z usługą dodatkową Doręczenie przesyłki w sobotę.

Tryb pracy przewoźnika Ambro Express

Przewoźnik Ambro Express zmienia tryb realizacji swoich usług ze względu na dni ustawowo wolne od pracy. Oto szczegóły:

  • W poniedziałek 31 października i we wtorek 1 listopada odbiory i doręczenia paczek nie będą realizowane. Przesyłki nadane w dniu 28 października (piątek) będą w doręczeniu 2 listopada (środa). 
  • W piątek 11 listopada odbiory i doręczenia paczek nie będą realizowane. Przesyłki nadane 10 listopada (czwartek) będą w doręczeniu 14 listopada (poniedziałek).

Tryb pracy przewoźnika Pall-Ex

Przewoźnik Pall-Ex wprowadza zmiany w funkcjonowaniu swoich usług na czas dnia ustawowo wolnych od pracy w listopadzie. Poniżej szczegóły: 

  • W poniedziałek 31 października i we wtorek 1 listopada firma nie świadczy usług dystrybucji palet. Przesyłki zamówione do dnia 28 października włącznie, będą w dystrybucji 2 listopada (środa).

Podsumowanie

W dni ustawowo wolne od pracy chwilę wytchnienia mają również firmy kurierskie. Przewoźnicy DPD, Ambro Express i Pall-Ex planują zmiany w odbiorach i doręczeniach przesyłek w terminie 1 i 11 listopada.

Przesyłki tych przewoźników możesz nadawać szybko i wygodnie za pośrednictwem naszego systemu Furgonetka.pl. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, opłacisz paczkę online i poczekasz na kuriera lub zaniesiesz przesyłkę do jednego z punktów, by ruszyła w drogę do Odbiorcy.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock