Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Serwis Furgonetka Giełda ma już 3 lata

Serwis Furgonetka Giełda obchodzi dziś 3 urodziny. Przez ten czas wystawiliście w nim aż ponad 65 tysięcy zleceń transportowych, a ponad 5 tysięcy współpracujących z nami przewoźników, realizując je, przejechało prawie 10 mln kilometrów po całej Europie. Jak jeszcze wyglądały te trzy ostatnie lata na Furgonetka Giełda przeczytacie poniżej. 

Na Furgonetka Giełda jest aż 4 razy więcej zleceń niż 2 lata temu

Liczba zleceń transportowych, które pojawiły się w serwisie Furgonetka Giełda na przestrzeni 2 lat zwiększyła się aż czterokrotnie i w tym roku osiągnęła ponad 65 tysięcy. Za pośrednictwem naszej giełdy, wciąż głównie poszukiwany jest transport mebli. Ogłoszenia te stanowią 30% wszystkich zleceń. Dwie kolejne, najpopularniejsze kategorie przewozów to ładunki (25%) i sprzęt (13%). Zdecydowana większość transportów wciąż realizowana jest na terenie Polski (72%), jednak już prawie ⅓ zleceń dotyczy przewozów międzynarodowych. Trzy najpopularniejsze zagraniczne kierunki to trasy do Berlina, Londynu i Hamburga. 

Współpracuje z nami ponad 5 tysięcy przewoźników. To aż o prawie 30% więcej niż rok temu i 2 razy tyle, co dwa lata temu. Liczba przejechanych przez nich kilometrów zwiększyła się na przestrzeni dwóch lat aż pięciokrotnie i osiągnęła prawie 10 mln kilometrów. 

Zajrzyjcie poniżej na naszą urodzinową infografikę, na której znajdziecie więcej ciekawostek dotyczących ostatnich trzech lat działania usługi Furgonetka Giełda. 

Świętuj z nami 3 urodziny Furgonetka Giełda

Źródło: materiały własne

Nowa wersja serwisu i strefa z poradami dla zlecających

W ciągu tego ostatniego roku sporo się działo w serwisie Furgonetka Giełda. Dbając o ciągły jego rozwój, uruchomiliśmy jego nową wersję. Wprowadziliśmy w nim kilka nowych, kluczowych funkcji, takich jak określenie trwania czasu oferty i oznaczanie etapów realizacji zlecenia. Ulepszyliśmy też wyszukiwarkę ogłoszeń, dzięki wprowadzeniu nowego filtra “Moja aktywność”. Wszystkie te działania usprawniły pracę przewoźników i przyspieszyły czas akceptacji oferty przez Zlecającego. Więcej o tych zmianach możecie przeczytać pod tym linkiem

Uruchomiliśmy też strefę z poradami dla osób zlecających. Możecie tam znaleźć wiele artykułów dotyczących tego, jak przygotować nietypowe ładunki do transportu, jak je zapakować oraz na co zwrócić uwagę wybierając firmę przewozową. Są tam podejmowane takie tematy, jak np. przewieźć lodówkę, jak przygotować meble do transportu, jak zorganizować przeprowadzkę lub znaleźć transport dla zwierzaka. W tej chwili na obu strefach z poradami – dla Przewoźnika, którą uruchomiliśmy 2 lata temu i dla Zlecającego, mamy aż 357 tekstów. 

Podsumowując

Cieszą nas tak dynamiczne wzrosty i przede wszystkim to, że na naszej giełdzie pojawia się coraz więcej zleceń. Dziękujemy Wam, że je publikujecie i poszukując transportu dla swoich nietypowych ładunków wybieracie właśnie nasz serwis. To dla nas duże wyróżnienie. Chcemy Was zapewnić, że będziemy dalej dbać o rozwój naszych usług i wprowadzać kolejne udogodnienia oraz nowości. Wasze zadowolenie to dla nas priorytet. Mamy nadzieję, że dalej będziecie korzystać z naszych usług i za rok będziemy wspólnie świętować kolejne wzrosty. 

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos