furgonetka box

Furgonetka BOX – otwarta sieć,

wiele możliwości

W Furgonetce sięgamy daleko poza nadawanie i odbiór przesyłek. Tworzymy otwartą sieć automatów paczkowych, do której może dołączyć każdy. Nasz model biznesowy łączy producentów, inwestorów, operatorów kurierskich i użytkowników indywidualnych. Przekonaj się, jak to działa.

Postaw z nami automat paczkowy

Tworząc sieć Furgonetka BOX, stawiamy na otwarty model biznesowy i nowoczesne

technologie, aby automaty paczkowe na stałe wpisały się w krajobraz infrastruktury miejskiej i funkcjonowały na zasadzie współdzielenia. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku dobrze znanych sieci rowerów miejskich czy car-sharingu.

 • furgonetka box

  Zgłoś lokalizację pod automat

  Wskaż nam potencjalną lokalizację maszyny paczkowej i korzystaj z jej udogodnień w Twojej okolicy.

Sieci zamknięte konkurują, a sieć otwarta – współpracuje

Po co dublować infrastrukturę automatów paczkowych, jeśli można ją współdzielić? I to z jakim efektem! Furgonetka BOX zapewnia holistyczne podejście, także w kontekście społecznym, aby na sieci mógł skorzystać każdy.

 • furgonetka box

Furgonetka BOX z perspektywy
społecznej

 • pozwala stawiać automaty, które służą wielu grupom użytkowników,

 • wspiera rozwój lokalnych biznesów i różnych inicjatyw społecznych, 

 • zapewnia innowacyjne funkcje “Przekaż” i “Przechowaj”,

 • usprawnia obsługę automatów jedną aplikacją mobilną,

 • daje użytkownikom dostęp do różnych operatorów kurierskich.

Automaty paczkowe

Furgonetka BOX są:

 • Ekologiczne

  Kurierzy reprezentujący różnych przewoźników dostarczają przesyłki tylko do automatów jednej sieci, co ogranicza emisję CO2.

  furgonetka box
 • Funkcjonalne

  Użytkownicy z wielu grup mogą korzystać z różnych usług dostępnych w jednym automacie i z użyciem tylko jednej aplikacji mobilnej.

  furgonetka box
 • Kompaktowe

  W ofercie są dostępne automaty o małym formacie, dzięki czemu mogą stanąć w wielu różnych miejscach i znaleźć się jak najbliżej użytkowników.

  furgonetka box
 • Wielofunkcyjne

  Maszyny paczkowe zapewniają maksymalnie dużo zastosowań – m.in. odbiory i nadania przesyłek, obsługę zwrotów, usługi niekurierskie.

  furgonetka box
 • Ekonomiczne

  Gotowe rozwiązanie last mile jest dostępne dla każdego, bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę i rozwiązania technologiczne.

  furgonetka box
 • Estetyczne

  Automaty mogą przyjąć dowolną kolorystykę i design, dzięki czemu pozytywnie wpływają na estetykę każdej przestrzeni.

  furgonetka box

Furgonetka BOX wspiera biznes i społeczności

Furgonetka BOX jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych podmiotów – wspomaga rozwój lokalnych biznesów i inicjatyw społecznych.

 • furgonetka box

  Handel
  bezpośredni

 • furgonetka box

  Konsumenckie wymiany rzeczy

 • furgonetka box

  Zbiórki charytatywne

 • furgonetka box

  Wspólnoty mieszkaniowe

...i wiele więcej!

Otwarte automaty paczkowe w praktyce

Pan Czesław jest lokalnym rolnikiem.

Zbiera zamówienia na grupie na Facebooku i rozwozi je po okolicznych wsiach. Zostawia produkty w skrytkach automatu paczkowego, skąd odbierają je zamawiający.

Pan Andrzej jest osiedlowym szewcem.

Oferuje swoim klientom nowy sposób przekazywania butów do naprawy. Co wtorek po pracy zbiera z automatu pozostawione obuwie i 3 dni później oddaje naprawione.

Pani Monika sprzedaje używane ubrania.

Nie musi już zapraszać swoich klientek po odbiór zamówień do domu. Przy okazji spaceru z psem wkłada paczki z odzieżą do automatu paczkowego i przekazuje je odbiorcom.

Innowacyjne usługi niekurierskie Furgonetka BOX

furgonetka box

Przechowaj

Opcja pozwala na przechowanie przedmiotów w skrytce przez określony czas, zamieniając automat w nowoczesną przechowalnię.


Przykład:

Łukasz jest w podróży służbowej, ale do spotkania ma jeszcze kilka godzin. Umieszcza ciężką torbę w dużej skrytce automatu w centrum miasta. Dzięki temu może swobodnie pozwiedzać starówkę.

furgonetka box

Przekaż

Funkcja umożliwia użytkownikom przekazywanie przedmiotów przez skrytkę automatu – na zasadzie taniej, lokalnej przesyłki.

Przykład:

Ania kupiła retro wazon przez platformę sprzedażową. Lokalny sprzedawca zostawia produkt w skrytce automatu w okolicy. Ania może odebrać go wygodnie po drodze z pracy.

furgonetka box

Przekieruj

Nowoczesna technologia daje możliwość przekierowania przesyłki z jednej maszyny do innego automatu w obrębie sieci Furgonetka BOX.


Przykład: 

Jacek wyjechał na długi weekend na wieś, a w tym czasie do automatu pod jego domem przyszła przesyłka. Mężczyzna może bez problemu przekierować paczkę do maszyny w aktualnej lokalizacji.