Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/11/05

Dodaliśmy platformę BaseLinker do źródeł sprzedaży na Furgonetka.pl

Miło nam poinformować, że w naszym serwisie pojawiła się możliwość dodania platformy BaseLinker do swoich źródeł sprzedaży. Jeśli zatem ktoś z Was sprzedaje przez internet i korzysta z systemu BaseLinker, może teraz zintegrować go z Furgonetka w kilku prostych krokach i jeszcze sprawniej zarządzać wysyłką swoich zamówień do klientów.

Jak zintegrować BaseLinker z Furgonetka?

Poniżej w kilku prostych krokach pokażemy Ci, jak zintegrować swoje konto na BaseLinker z serwisem Furgonetka.

1. Pierwsze, co musisz zrobić, to zalogować się do systemu BaseLinker.

2. Następnie z lewego menu musisz wybrać zakładkę “Konto/inne” i wejść w “Moje konto”. Po prawej stronie pojawi się menu, z którego należy przejść do zakładki  “API”. Tam znajduje się Twój token API, który należy skopiować, klikając w opcję “Kopiuj do schowka”.

Jak zintegrować BaseLinker z Furgonetka.pl?
Źródło: BaseLinker

3. W kolejnym kroku musisz zalogować się do serwisu Furgonetka i przejść do sekcji “Ustawienia”, a następnie wybrać “Integracje”. Pojawi się tam lista źródeł sprzedaży, z której należy wybrać ikonę BaseLinker.

 

nowa integracja baselinker furgonetka

Źródło: materiały własne

4. Kiedy w nią klikniesz, będziesz musiał uzupełnić dane wymagane do integracji. W pierwszym polu formularza należy wpisać “Nazwę wyświetlania”. Jest to dowolna nazwa, wybrana przez Ciebie do identyfikacji tego źródła sprzedaży. W drugim polu należy podać “Token API”, który skopiowałeś do schowka z platformy BaseLinker. Wystarczy, że wkleisz tam skopiowany przez siebie klucz.

dodaj nowa integracja baselinker furgonetka

Źródło: materiały własne

5. Po kliknięciu w ikonkę „Dodaj” Twoje źródło sprzedaży zostanie dodane do Twojego konta. Zamówienia do serwisu Furgonetka powinny zostać zaimportowane w ciągu 5 minut.

Dlaczego warto zintegrować BaseLinker z Furgonetka?

Jeśli prowadzisz sprzedaż internetową i korzystasz z systemu BaseLinker, to po integracji z nami będziesz mógł jeszcze szybciej i sprawniej nadawać zamówienia do swoich klientów. Po integracji wszystkie dane dotyczące Twoich zamówień będą importowane do naszego systemu, a na ich podstawie będziesz mógł automatycznie generować etykiety przewozowe i zlecać odbiory paczek. Pozwoli Ci to zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, zautomatyzować swoją pracę związaną z wysyłką przesyłek i przede wszystkim nadawać paczki znacznie szybciej, dzięki czemu szybciej dotrą do Twoich klientów.

Podsumowując

Jak widzisz, integracja BaseLinker z Furgonetka jest bardzo prosta i zajmie Ci dosłownie kilka minut. Pamiętaj, że jeśli będziesz miał jakieś pytania, to zawsze możesz się zgłosić do naszego Biura Obsługi. Czytaj też naszego bloga na bieżąco, gdzie staramy się informować o wszystkich nowościach w serwisie Furgonetka.