Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/09/21

dhl-express-nowa-usluga-dostepna-w-punktach-kurierskich-furgonetka-punkt-short

Chętnie nadajesz przesyłki za granicę? Ucieszy Cię ta nowość! W naszej sieci Furgonetka Punkt wystartowała usługa najwyższych lotów. Teraz w punktach kurierskich z naszym szyldem wyślesz i odbierzesz przesyłki globalne DHL Express, realizowane drogą lotniczą. Poznaj szczegóły. 

Ekspresowe przesyłki za granicę z DHL Express

W punktach kurierskich sieci Furgonetka Punkt, które nawiązały współpracę z DHL Express, nadasz teraz przesyłki błyskawiczne z dostawą poza granice Polski. 

Czas dostawy wynosi odpowiednio:

  • 1 – 2 dni roboczych w Unii Europejskiej
  • 1 – 4 dni robocze poza obszarem Unii Europejskiej

Ważne
Już niebawem paczki z DHL Express wyślesz aż do 220 destynacji!

dhl-express-furgonetka-punkt

Źródło: materiały własne

W paczce możesz wysłać zarówno dokumenty, jak i inną zawartość, która zmieści się do jednego z pięciu gotowych i bezpłatnych opakowań, sygnowanych logo DHL. Wystarczy, że przyniesiesz do Punktu to, co chcesz wysłać, a otrzymasz odpowiednio dobrane pudełko lub kopertę.

Dostępne warianty opakowań DHL Express: 

  • Koperta: 275 x 350 mm (0,5 kg)
  • Pudełko S: 337 x 182 x 100 mm (1 kg)
  • Pudełko M: 337 x 322 x 100 mm (2 kg)
  • Pudełko L: 337 x 322 x 180 mm (5 kg)
  • Pudełko XL: 337 x 322 x 345 mm (10 kg) 

Opłata za przesyłkę uzależniona jest od strefy i rodzaju opakowania. W jej koszt wliczone jest także ubezpieczenie. W Unii Europejskiej towary i dokumenty ubezpieczone są do wartości 1 700 zł, podczas gdy poza Unią Europejską – dokumenty do 1 700 zł, a towary maksymalnie do 4300 zł. 

Znajdź najbliższy punkt Furgonetka Punkt

Chcesz wysłać błyskawiczną paczkę za ocean? A może zamawiasz przesyłkę z Unii Europejskiej dla siebie z odbiorem w placówce? Wybierz jeden z pobliskich punktów naszej sieci i załatw swoją sprawę szybko i wygodnie. Lokalizacje znajdziesz na mapie punktów kurierskich

Dlaczego warto odwiedzić Punkt kurierski? Na miejscu znajdziesz obsługę gotową pomóc Ci w nadaniu przesyłki. Otrzymasz również bezpłatne opakowanie DHL Express, w którym wyślesz przygotowaną zawartość. W placówkach Furgonetka Punkt możesz także skorzystać z usług wielu przewoźników i przy okazji zakupić inne materiały do pakowania. 

Podsumowanie

Odwiedź jeden z punktów sieci Furgonetka Punkt, który współpracuje z DHL Express i nadawaj przesyłki błyskawiczne do Unii Europejskiej i jeszcze dalej. Wysyłaj dokumenty w kopertach oraz inną zawartość mieszczącą się w gotowych, bezpłatnych opakowaniach od przewoźnika. Na miejscu możesz także odebrać paczki wysłane do Ciebie z zagranicy.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock