Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/18

Biblia e-biznesu 2. My recenzujemy, wy macie szansę wygrać. ;)

Biblia według Wikipedii jest to zbiór ksiąg spisanych przez ludzi, ale natchnionych przez Boga. Czy biblia według ekspertów w e-commerce także jest natchniona przez Boga? Tego nie wiem. Wiem jednak na pewno, że jest pełna wieloletnich doświadczeń zebranych przez ludzi, którzy niejedno już w tej branży widzieli i zrobili – ewangelizatorów najlepszych praktyk. 😉

E-commerce jest biznesem składającym się z wielu przeróżnych elementów i niemożliwe jest znalezienie kogoś, kto zna się absolutnie na wszystkim, w stopniu pozwalającym na napisanie eksperckiego artykułu. Stąd też powstała idea zebrania wiedzy wielu osób, specjalistów w swoich dziedzinach i połączenia jej w jedną całość. W istocie, Biblia e-biznesu 2 jest to książka sporych rozmiarów. Prawie 800 stron wiedzy oraz case studies, zapisanych niezbyt dużą czcionką i prawie bez obrazków. Można w niej znaleźć wszystkie zagadnienia związane z zakładaniem, prowadzeniem, reklamowaniem i rozwojem sklepu internetowego. Śmiało można nazwać tę pozycję encyklopedią, która będzie przydatna dla każdego, kto działa w e-commerce. W zasadzie więcej pisać nie trzeba, należy za to do książki zajrzeć i czerpać ze zdrojów jej mądrości.

Z okazji braku okazji, chcielibyśmy wręczyć jeden egzemplarz tej książki dla jednego z naszych Czytelników. Wystarczy, że zostawicie nam w komentarzu pod tym artykułem krótką informację, dlaczego chcielibyście tę książkę otrzymać. Jury złożone z administratorów bloga wybierze najlepszą odpowiedź, która zostanie nagrodzona. Na wymyślenie odpowiedzi jest miesiąc, czyli macie czas aż do 25 listopada. Do osoby, która wygra, zgłosimy się w przeciągu kolejnych 7 dni, a następnie opublikujemy na blogu krótki post z tą informacją. Bądźcie czujni, ponieważ będziemy kontaktować się przez wiadomość prywatną na Facebooku.

Zapraszamy do udziału i powodzenia! 🙂

Regulamin konkursu „Wygraj Biblię e-biznesu 2. Nowy Testament” jest dostępny tutaj