Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/03/26

Furgonetka.pl ma już 6 lat i ponad 4 mln nadanych przesyłek

Źródło: pl.depositphotos.com

Dziś mija nam kolejny rok działalności serwisu Furgonetka. Jesteśmy już z Wami 6 lat i z tej okazji chcielibyśmy krótko podsumować ten wyjątkowy czas. Bazując na naszych doświadczeniach, zebraliśmy kilka ciekawych danych dotyczących rynku przesyłek kurierskich i postanowiliśmy się nimi podzielić. Mamy też dla Was mały upominek urodzinowy, ale o tym wszystkim przeczytacie poniżej.

Przez te 6 lat działalności  nawiązaliśmy współpracę z 9 firmami kurierskimi i miło jest mi powiedzieć, że obecnie mamy najbogatszą ofertę usług kurierskich na rynku. Na tym jednak nie koniec. Już wkrótce do naszych partnerów dołączy firma TNT, a chwilę później udostępnimy naszym Klientom usługi międzynarodowe firmy RUCH.

Najważniejsze jest dla nas jednak to, że liczba naszych Klientów zwiększyła się prawie dwukrotnie w stosunku do poprzedniego roku i dziś wynosi prawie 200 tysięcy użytkowników. W ciągu tych 6 lat wspólnie nadaliśmy aż 4 250 000 przesyłek. Z naszych wyliczeń wynika, że średnio, co 8 sekund ktoś z Was wysyła u nas paczkę. Bardzo cieszy mnie fakt, że jest Was coraz więcej i regularnie korzystacie z naszych usług. Na naszej urodzinowej infografice, którą znajdziecie poniżej, przedstawiamy Wam kilka ciekawych informacji dotyczących m.in. średniego czasu dostarczenia przesyłki czy najszybciej doręczonej paczki. Znajdziecie tam też mały prezent. 🙂

6 urodziny Furgonetka.pl

Źródło: materiały własne

Tylko w ostatnim roku nasz zespół powiększył się dwukrotnie. W tej chwili zatrudniamy już ponad 50 osób i mamy trzy biura. Z małej “firemki” staliśmy się organizacją, która stawia sobie wysokie cele i wciąż się rozwija. Przez te 6 lat pracy osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku, z której jesteśmy bardzo dumni, ale wydaje mi się, że wciąż jeszcze jesteśmy na początku drogi. Dlatego systematycznie rozwijamy kolejne projekty, które wspierają branżę kurierską oraz polski rynek e-commerce. Są to: usługa Furgonetka Dziś, która oferuje możliwość doręczenia zakupów online jeszcze w dniu zamówienia, Furgonetka Biznes, czyli narzędzie automatyzujące proces realizacji zamówień oraz Furgoneta Giełda, platforma umożliwiająca znalezienie transportu dla dużych, ponadgabarytowych przesyłek, których nie przewiezie firma kurierska.

Na koniec pozostaje mi podziękować wszystkim tym, którzy przez te wszystkie lata budowali i tworzyli serwis Furgonetka. Chciałbym także podziękować Wam – naszym Klientom, za to, że nam ufacie i decydujecie się na nasze usługi.  Ze swojej strony zapewniam Was, że dalej będziemy się rozwijać, poszerzać naszą ofertę, unowocześniać serwis, a to wszystko po to, by zapewnić Wam usługi na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym rokiem będzie Was coraz więcej i wspólnie nadamy jeszcze wiele przesyłek. 🙂